Ср. Июл 28th, 2021
Контейнеровоз Майерск
Маерск Ессен заходить у порт Лос-Анджелеса

Погана погода в північній частині Тихого океану стала причиною втрати контейнерів на одному з контейнеровозів Maersk. Це вже третій інцидент з втратою контейнерів, зареєстрований за останній час в Тихому океані.

Контейнеровоз потрапив в шторм на шляху до Лос-Анджелесу – судно прямувало з китайського міста Сяминь. В результаті, Maersk Essen, дедвейтом 148 723 тонн і місткістю 13 100 TEU, втратив 750 контейнерів. У порт контейнеровоз повинен був прибути 22 січня.

За даними ЗМІ, зараз до 100 контейнерів дрейфують на північний захід від Гонолулу. Також частина контейнерів, що залишилися на борту, отримали пошкодження – їх вивантажать, коли контейнеровоз прийде до Каліфорнії.

Заходи в порти, заплановані в розкладі після Лос-Анджелеса, будуть тимчасово скасовані.

«Ми розглядаємо це як дуже серйозну ситуацію, яка буде розслідувана оперативно і ретельно», – йдеться в заяві Maersk.

Також в компанії повідомили, що вся команда в безпеці і в даний момент триває детальна оцінка вантажу. Про інцидент повідомили берегову охорону США і всі відповідні органи.

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

В Тюмени потерпел катастрофу пассажирский самолет
При взлете из аэропорта "Рощино" в Тюмени утром 2 апреля разбился пассажирский самолет ATR-72.  Самолет выполнял рейс Тюмень - Сургут. По данным МЧС, ATR-72 ...
Літак AIR ASTANA здійснив вимушену посадку в Астані
Пасажирський літак авіакомпанії Air Astana, який прямував за маршрутом Астана - Бішкек, повернувся назад в аеропорт Астани через технічну несправність. Про цей інцидент у повітрі ...
Гиперболоид инженера Гарина – в действии
США начали испытания лазерной пушки, которая была разработана, чтобы сбивать  беспилотные самолеты и малые судна, - объявили в понедельник в военно-морском флоте США, - ...
Лучше на гривну убытку, чем на алтын стыда
В микрорайоне Симферополя «Фонтаны» рядом с 10-этажным жилым домом по ул. Селим Гирая,10, коммунальными службами продолжительное время не вывозится мусор.
READ  Спасёт ли Турция Украинские паромные линии
Контейнеры не чистили больше недели. Рядом ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *