Чт. Фев 25th, 2021
  Президент Танзании Джон Магуфули
  Президент Танзанії Джон Магуфулі
    –  Авторські права © africanews
  STR / AFP

  Танзанія дала зрозуміти, що не має наміру використовувати будь-яку вакцину проти Covid-19, а замість цього для захисту від хвороби зупиниться на місцевих травах.

  Представник Міністерства охорони здоров’я Джеральда Чами, звертаючись до жителів Східної Африки, сказав: «Поки немає планів по імпорту вакцини від Covid-19, наші експерти в області охорони здоров’я і вчені все ще вивчають і проходять клінічні випробування місцевих трав від covid -19», – передає africanews.

  Він також поставив під сумнів рівні ефективності нинішніх глобальних вакцин, заявивши, що тривалість провадження не гарантує максимальний захист.

  «Щоб знайти вакцину або ліки від певного захворювання, потрібно не менше шести місяців.

  З моменту поширення пандемії ми домагалися успіху самі по собі, і я не впевнений, чи розумно імпортувати вакцину і поширювати її серед громадян без проведення клінічних випробувань, щоб переконатися, що вона безпечна для нашого народу», – додав пан Чами.

  Танзанія – одна з перших країн Африки, де замовили рекламовану мадагаскарську рослину Covid для боротьби з вірусом.

  Президент Мадагаскару Андрі Раджоеліна є головним промоутером цієї речовини, яке продається як Covid-Organics в формі трав’яного настою.

  Artemisia annua має довгу історію в своєму рідному Китаї, де вчені виявили активний інгредієнт, який зробив рослину передовим зброєю в боротьбі з малярією.

  Речовина довело свою ефективність проти малярії, але ніякі заходи клінічних досліджень не тестували її проти COVID-19 ні в якості ліків, ні в якості профілактики.

  У Танзанії мало що відомо про кількість позитивних випадків через приголомшливу позицію уряду щодо вірусу.

  Президент Танзанії Джон Помбо Магуфулі оголосив свою країну Східної Африки вільною від коронавируса і не ввів комендантську годину або обмеження для запобігання поширенню коронавируса.

  Cредство от соvld-19

  Такі країни, як США, попередили своїх громадян від поїздки до Танзанії, щоб уникнути ризику зараження вірусом.

  У своєму оновленні США застерегли своїх громадян від поїздок до Східної Африки, присвоївши Кенії, Уганді, Танзанії і Бурунді попередження 4-го рівня.

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Китай вывел на орбиту первый в мире спутник 6G
  В Китае был совершен успешный запуск в космос спутника связи с технологией 6G. Об этом сообщили ряд китайских информационных агентств. Цель запуска – тестирование ...
  В Украине пришел конец атомной монополии – Геннадий Рябцев
  Как только НАЭК Энергоатом окажется в подчинении Кабинета министров Украины, его тотчас же “растащат” что называется по-кусочкам на четыре юридических лица - 4 операторов ...
  До кінця року в Україні відкриється офіс японського агентства JICA, – Зубко
  До кінця року в Україні відкриється офіс Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). JICA є ключовим стратегічним партнером України у впровадженні масштабних інфраструктурних проектів. Про ...
  Мэр в Желтых Водах позаботился об уличном освещении
  В Желтых Водах четыреста отслуживших свой срок обычных ламп накаливания уличного освещения будут заменены на надежные, энергосберегающие. Об этом на оперативном совещании в горисполкоме сообщил ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *