Пн. Авг 2nd, 2021
Президент Танзании Джон Магуфули
Президент Танзанії Джон Магуфулі
  –  Авторські права © africanews
STR / AFP

Танзанія дала зрозуміти, що не має наміру використовувати будь-яку вакцину проти Covid-19, а замість цього для захисту від хвороби зупиниться на місцевих травах.

Представник Міністерства охорони здоров’я Джеральда Чами, звертаючись до жителів Східної Африки, сказав: «Поки немає планів по імпорту вакцини від Covid-19, наші експерти в області охорони здоров’я і вчені все ще вивчають і проходять клінічні випробування місцевих трав від covid -19», – передає africanews.

Він також поставив під сумнів рівні ефективності нинішніх глобальних вакцин, заявивши, що тривалість провадження не гарантує максимальний захист.

«Щоб знайти вакцину або ліки від певного захворювання, потрібно не менше шести місяців.

З моменту поширення пандемії ми домагалися успіху самі по собі, і я не впевнений, чи розумно імпортувати вакцину і поширювати її серед громадян без проведення клінічних випробувань, щоб переконатися, що вона безпечна для нашого народу», – додав пан Чами.

Танзанія – одна з перших країн Африки, де замовили рекламовану мадагаскарську рослину Covid для боротьби з вірусом.

Президент Мадагаскару Андрі Раджоеліна є головним промоутером цієї речовини, яке продається як Covid-Organics в формі трав’яного настою.

Artemisia annua має довгу історію в своєму рідному Китаї, де вчені виявили активний інгредієнт, який зробив рослину передовим зброєю в боротьбі з малярією.

Речовина довело свою ефективність проти малярії, але ніякі заходи клінічних досліджень не тестували її проти COVID-19 ні в якості ліків, ні в якості профілактики.

У Танзанії мало що відомо про кількість позитивних випадків через приголомшливу позицію уряду щодо вірусу.

Президент Танзанії Джон Помбо Магуфулі оголосив свою країну Східної Африки вільною від коронавируса і не ввів комендантську годину або обмеження для запобігання поширенню коронавируса.

READ  Мэром Коктебеля вплотную занялась прокуратура
Cредство от соvld-19

Такі країни, як США, попередили своїх громадян від поїздки до Танзанії, щоб уникнути ризику зараження вірусом.

У своєму оновленні США застерегли своїх громадян від поїздок до Східної Африки, присвоївши Кенії, Уганді, Танзанії і Бурунді попередження 4-го рівня.

«Місто-інфраструктура»

Материалы по теме:

Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон
У липні Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон, який був багатий і на грандіозні постановки, і на зустрічі з цілим сузір'ям запрошених ...
Кредити за модернізацію тепломереж віддавати буде нічим – експерт
У зв'язку з проведенням муніципальних виборів і великих витрат на організацію цього процесу засобів на модернізацію теплових мереж в 2020 році було витрачено ще ...
ООН допоможе населенню з питною водою у трущобах Кенії
ООН-Хабітат і Фонд кенійського футболіста-міжнародника Віктора Ваньяма домовилися працювати разом, щоб підтримати розвиток спільнот, особливо жінок і молоді в неформальних поселеннях країни. Найробі. Кенія. У ...
Во время пандемии жена «выгуливала» мужа на собачьем поводке
Канадская пара была оштрафована полицией на 900 фунтов стерлингов за нарушение комендантского часа. В качестве оправдания женщина пыталась поспорить с полицией, и предъявить аргумент, ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *