Ср. Июл 28th, 2021

di9a3863Сьогодні в центральному апараті прикордонного відомства пройшла VIII конференція Організації ветеранів Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє прес-служба Державної погранслужби України. У заході взяли участь майже 90 делегатів з усієї України. Крім того, до її проведення долучилися керівництво та співробітники Адміністрації Держприкордонслужби.

У ході заходу були підбиті підсумки діяльності Організації ветеранів Держприкордонслужби України у 2016 році та визначені завдання на 2017 рік. Про здобутки року, що минає, перед присутніми виступили представники ради Організації ветеранів різних регіональних управлінь, а також Голова комітету Організації ветеранів Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров.

Ветерани прикордонного відомства розглянули план основних заходів Організації на наступний рік, нову редакцію Статуту та уточнили склад комітету. Зокрема, у ході виступу Анатолій Макаров запропонував до комітету обрати прикордонників-учасників АТО, які будуть достойно представляти інтереси організації на всіх рівнях.

У ході конференції також відбулася зустріч ветеранів з Головою Державної прикордонної служби України Віктором Назаренком та першим заступником очільника відомства Василем Серватюком.

«Я щиро вдячний ветеранам за усі поради та пропозиції, що від вас надходять. Нині ми спільно з вами долаємо цей непростий для нашої держави шлях», зазначив Віктор Назаренко. Він також додав, що ветерани-прикордонники беруть активну участь у підготовці та військово-патріотичному вихованні особового складу і це велика допомога відомству, адже патріотичний настрій, високий морально-бойовий дух запорукою спільної перемоги.

Під час заходу перед ветеранами також виступили представники різних підрозділів центрального апарату відомства. Особлива увага приділялася питанням удосконалення роботи з медичного забезпечення ветеранів та членів їх сімей. Окремо зазначалося, що у поточному році у відомчих лікувальних закладах проліковано майже 700 ветеран та 135 членів їхніх сімей, проведено санаторно-курортне лікування 350 ветеранів військової служби та ветеранів війни. Крім того, виплачувалася грошова допомога та компенсація вартості проїзду до лікувальних закладів.

READ  Харьковские пограничники проявили бдительность

Город-инфраструктура

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *