Вт. Май 18th, 2021

  На насосній станції «Сокільники» проведено реконструкцію хлораторної станції для знезараження питної води.

  Про це «Місто-інфраструктура» повідомила заступник начальника відділу «Прес-служба» Львівської міської Ради Марія Калька.

  За словами пані Марії, уже від січня третина львів’ян споживає воду, оброблену не рідким хлором, а гіпохлоритом натрію.

  «Реконструкція хлораторної станції фінансувалася з держбюджету, кошторисна вартість обладнання та будівельних робіт склала 12,5 млн.грн.

  Відповідно до проекту генпідрядник робіт ТзОВ «Альткомкиївбуд» закупив німецьке обладнання – електролізну установку фірми «GrundfosAldos»» – сказала вона.

  Прес-секретар також підкреслила, що щоденно для знезараження питної води використовують 180 кг солі.

  Сіль розчиняється пом’якшеною водою, концентрований соляний розчин подається у електролізер, де в процесі електролізу утворюється гіпохлорит.

  З допомогою насосів-дозаторів гіпохлорит (NaClO) подається у магістральний водогін. Контроль за кількістю залишкового хлору у воді відбувається автоматично з допомогою аналізаторів», – додала суттєві деталі Марія Калька.  

  Довідка

  Якість питної води у місті Львові є однією з найкращих в Україні. Для централізованого водопостачання використовується вода лише з артезіанських свердловин. Така вода не потребує додаткової очистки, її якість підтверджується результатами досліджень хіміко-бактеріологічної лабораторії санітарно-епідеміологічної служби. Хлорування відбувається для дезінфекції, аби вберегти воду від можливого забруднення у вуличних та внутрішньо-будинкових мережах. Дезінфікують воду мінімальними дозами хлору 0,3 міліграма на літр.

  Материалы по теме:

  Знеструмлення насосних станцій за борги може привести до техногенної аварії – експерт
  На жаль, ситуація, коли обласні енергетичні компанії знеструмлюють місцеві водоканали, сьогодні відбуваються не тільки у Львові, а й в Бориславі, в Східниці. Таку оцінку ситуації ...
  Як пройшов фестиваль Lviv Yoga Day 2018
  Сотні львів’ян прийняли виклик і 22 дні щоранку займалися хатха-йогою та практиками медитації в парку Франка. 24 червня Yoga Challenge закінчився грандіозним флешмобом на ...
  Во Львове вырастут тарифы на воду
  Нацкомиссия по госрегулированию в сфере комуслуг с 1 июля подняли тарифы на воду для 26 городов Украины. Об этом журналисту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщили ...
  У Миколаєві Швидка допомога отримала три нових автомобіля
  Парк міської станції швидкої медичної допомоги Миколаєва поповнився трьома автомобілями швидкої допомоги. Перед врученням ключів від автомобілів міський голова Володимир Чайка наголосив, що зараз в ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *