Информационный портал

У ЛЬВОВІ ВВЕЛИ В ДІЮ СУЧАСНУ ТЕХНОЛОГІЮ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ

На насосній станції «Сокільники» проведено реконструкцію хлораторної станції для знезараження питної води. Про це ІАП «Місто-інфраструктура» повідомила заступник начальника відділу «Прес-служба» Львівської міської Ради Марія Калька.

За словами пані Марії, уже від січня третина львів’ян споживає воду, оброблену не рідким хлором, а гіпохлоритом натрію.

— «Реконструкція хлораторної станції фінансувалася з держбюджету, кошторисна вартість обладнання та будівельних робіт склала 12,5 млн.грн. Відповідно до проекту генпідрядник робіт ТзОВ «Альткомкиївбуд» закупив німецьке обладнання – електролізну установку фірми «GrundfosAldos»» — сказала Марія Калька.

— Заступник голови прес-служби також підкреслила, що щоденно для знезараження питної води використовують 180 кг солі. Сіль розчиняється пом’якшеною водою, концентрований соляний розчин подається у електролізер, де в процесі електролізу утворюється гіпохлорит. З допомогою насосів-дозаторів гіпохлорит (NaClO) подається у магістральний водогін. Контроль за кількістю залишкового хлору у воді відбувається автоматично з допомогою аналізаторів», — додала суттєві деталі Марія Калька.  

Довідка

— Якість питної води у місті Львові є однією з найкращих в Україні. Для централізованого водопостачання використовується вода лише з артезіанських свердловин. Така вода не потребує додаткової очистки, її якість підтверджується результатами досліджень хіміко-бактеріологічної лабораторії санітарно-епідеміологічної служби. Хлорування відбувається для дезінфекції, аби вберегти воду від можливого забруднення у вуличних та внутрішньо-будинкових мережах. Дезінфікують воду мінімальними дозами хлору 0,3 міліграма на літр.

Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]