Пт. Мар 5th, 2021

  На насосній станції «Сокільники» проведено реконструкцію хлораторної станції для знезараження питної води.

  Про це «Місто-інфраструктура» повідомила заступник начальника відділу «Прес-служба» Львівської міської Ради Марія Калька.

  За словами пані Марії, уже від січня третина львів’ян споживає воду, оброблену не рідким хлором, а гіпохлоритом натрію.

  «Реконструкція хлораторної станції фінансувалася з держбюджету, кошторисна вартість обладнання та будівельних робіт склала 12,5 млн.грн.

  Відповідно до проекту генпідрядник робіт ТзОВ «Альткомкиївбуд» закупив німецьке обладнання – електролізну установку фірми «GrundfosAldos»» – сказала вона.

  Прес-секретар також підкреслила, що щоденно для знезараження питної води використовують 180 кг солі.

  Сіль розчиняється пом’якшеною водою, концентрований соляний розчин подається у електролізер, де в процесі електролізу утворюється гіпохлорит.

  З допомогою насосів-дозаторів гіпохлорит (NaClO) подається у магістральний водогін. Контроль за кількістю залишкового хлору у воді відбувається автоматично з допомогою аналізаторів», – додала суттєві деталі Марія Калька.  

  Довідка

  Якість питної води у місті Львові є однією з найкращих в Україні. Для централізованого водопостачання використовується вода лише з артезіанських свердловин. Така вода не потребує додаткової очистки, її якість підтверджується результатами досліджень хіміко-бактеріологічної лабораторії санітарно-епідеміологічної служби. Хлорування відбувається для дезінфекції, аби вберегти воду від можливого забруднення у вуличних та внутрішньо-будинкових мережах. Дезінфікують воду мінімальними дозами хлору 0,3 міліграма на літр.

  Материалы по теме:

  Як пройшов фестиваль Lviv Yoga Day 2018
  Сотні львів’ян прийняли виклик і 22 дні щоранку займалися хатха-йогою та практиками медитації в парку Франка. 24 червня Yoga Challenge закінчився грандіозним флешмобом на ...
  У Борисполі змінюється якість питної води
  За європейськими стандартами, жодне місто не може називатись цивілізованим, якщо в ньому відсутні якісна питна вода та каналізаційні очисні споруди. Власне тому, Бориспільський міський ...
  Бережанские депутаты угодили в «черные» списки АМКУ
  За лоббирование интересов монополистов на рынке наружной рекламы Тернопольское областное территориальное отделение АМКУ своим решением прекратило антиконкурентные действия со стороны Бережанского, Бучацкого и Подгаецкого городских ...
  У Львові стали впроваджувати розподільний збір сміття
  У Львові стала активно впроваджуватись система роздільного збору сміття. Про це «Місто-інфраструктура» повідомила керівник прес-служби Львівської міської Ради Христина Процак. За словами керівника прес-служби, ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *