Ср. Май 12th, 2021

  актори на сценіНаціональна оперета України знову вкотре здивувала своїх глядачів: 26 та 27 червня тут – на «Сцені 77», що під дахом Театру – відіграли трагікомедію «Розмова, якої не було» за п’єсою Родіона Білецького.

  Комерційний директор театру, з. п. к. України Оксана Когут представила пресі творчу групу вистави, розповіла про новини Театру та запросила гостей на перегляд постановки на «Сцену 77», до якої ведуть рівно 99 сходинок.

  Режисер вистави Ігор Ніколаєв присвятив постановку університетському товаришу Олександру Терехову, чиє життя обірвалося передчасно. Гострі соціальні проблеми, тим не менш, стали не стільки темою для постановки, скільки важливим приводом до роздумів про багатогранність й щедрість життя.

  Прем’єра трагікомедії «Розмова, якої не було»

  І хоча червоною ниткою цієї театральної розповіді дійсно є трагедія, насправді ж вистава розкриває радість і повноту життя.

  Про це свідчить одна з фінальних реплік героя за ім’ям Ігор: «Час ще є!..!

  Емоційно й щиро розігрують артисти Національної оперети України Валентин Котенко (Герой) і Максим Булгаков (Ігор) події з життя двох друзів. Сцени юнацьких років, дитинства, спільних подорожей динамічно змінюють одна одну: виконавці швидко перевтілюються у найрізноманіші образи, створюють єдину просту і трішечки сентиментальну історію двох товаришів.

  Чому Героя так бентежить те, що знаходиться там, у потойбіччі?.. Чому Ігор прагне пригадати якомога більше історій з минулого? Біле лікарняне ліжко, що знаходиться у центрі сцени – привід до цієї розмови, а її сенс – продовження життя.

  Змістовно, відверто, чесно про соціально-важливі аспекти сьогодення у виставі Ігоря Ніколаєва «Розмова, якої не було».

  Приєднуйтесь до розмови!

  Підготовлено за матеріалами прес-центру НАТО

  Фото: Оксана Лазепко, Анатолій Федорців

  Коли знову: 13 вересня

  Де: Національна оперета України (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3, ст. метро «Олімпійська»).

  «Сцена 77». Початок о 19:00

  Замовити квитки: +38 (044) 289-53-31, (050) 719-73-90, (063) 674-43-34

  Купити ТУТ: http://operetta.com.ua/event/rozmova-yakoyi-ne-bulo/

  Материалы по теме:

  Росатом допоможе Індії вивчати Місяць за допомогою … радіації
    АТ «В / О« Ізотоп »(входить у Росатом) поставило Лабораторії фізичних досліджень (місто Ахмедабад, Індія) джерела випромінювання на основі радіоактивного кюрія-244, необхідного для вивчення ...
  Моновистава Гарсіа Маркеса у Національній опереті
  Дія вистави «Любовна одповідь чоловікові…» відбудеться 13 січня на сцені «77» під дахом оперети. Вистава створена за мотивами п’єси «Любовна одповідь чоловікові, який сидить у ...
  Під Києвом пройде Мотофестиваль «Heady wind» та шоу коней
  Князівство Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує 19-21 липня здійснити незабутню подорож у часі в епоху відважних лицарів і провести ці дні в Древньому ...
  Украинский каратист Влад Олексенко выступит на чемпионате мира в Англии
  6-7 апреля 2013 года, в Лондоне пройдет 4 чемпионат Мира по киокушин карате (IFK), среди мужчин и женщин. Об этом журналисту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщил ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *