Пн. Апр 12th, 2021

  водопостачанняУ Новомиргороді Кіровоградської області, зусиллями фахівців міськвиконкому, відновленаелектронна схема водопостачання міста. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту «ІАП Місто-інфраструктура» повідомив Новомиргородський міський голова Яків Немировський.

  За словами Якова Борисовича, технічну схему водопостачання Новомиргорода, яка була складена ще в кінці 50-х, початку 60-х років минулого століття, фахівцям розшукати так і не вдалося.

  «Враховуючи численні пориви, і труднощі в ліквідації аварій на об’єктах водоканалу, ми прийшли до висновку, що є необхідність скласти електронну схему водопостачання міста, адже протяжність водних артерій під землею, – більше 70 км.

  На сьогоднішній день, завдяки програмі приватного партнерства, електронна схема вже складена, і допомагає зрозуміти, в якому напрямку потрібно шукати труби на місці пориву », – сказав Яків Немировський.

  Міський голова також зазначив, що робота над цим проектом триває, і зараз фахівці займаються складанням гідрологічної карти міста.

  «Нова, вже діюча схема водопостачання Новомиргорода дала нам можливість прорахувати величини тиску в кожній точці, і намагатися працювати безаварійно. У фахівців тепер чітка картина, чому у нас в одному районі не вистачає води, а в інших – надлишок. Пройде час, і люди зможуть оцінити масштаби виконаної нами роботи», – сказав мер.

  Яків Немировський вважає, що розроблена нова електронна схема водопостачання допоможе поліпшити і якість питної води.

  «Вся проблема в тому, що коли вода піднімається на поверхню з артезіанської свердловини, вона – чиста. Вторинне забруднення відбувається саме в трубах. Майже три кілометри водопровідних труб в центрі Новомиргорода нам уже вдалося замінити на сучасні, пластикові. У старих, іржавих після демонтажу фахівці виявили до десяти сантиметрів мулу і накипу. Про якість подібної питної води і говорити не доводиться», – зазначив міський голова. В найближчих планах мерії, провести капітальну заміну труб у Південній, і Північнійсистемах водопостачання міста. А, в рамках Національної програми «Питна вода України», планується залучити інвестиції.

  «Повна стабілізація системи водопостачання Новомиргорода, можливо станеться і не при нашому правлінні, але вже в найближчі роки, городяни перестануть страждати від нестачі води. Одне з моїх головних завдань на посаді міського голови, – зберегти і модернізувати систему водопостачання у всіх без винятку районах міста. Зробити так, щоб люди отримували якісну воду», – зазначив мер.

  Владислав Кордік

  Материалы по теме:

  Мэра Новомиргорода Якова Немировского взяли под стражу + (ВИДЕО)
  В Ленинском районном суде Кировограда было рассмотрено ходатайство следователя об избрании меры пресечения для мэра Новомиргорода , Якова Немировского. Ему вменяется совершение 20 октября ...
  Останні потерпілі від Еліта-центру отримають компенсацію лише в 2068 році
  На сьогоднішній день в Києві налічується близько 1200 з офіційних постраждалих (всього - 1800) від афери з діяльністю Еліта-центру, які продовжують домагатися правди і ...
  Міська рада Житомира робить ставку на комунальний транспорт
  До кінця року на маршрути виїдуть 33 нових тролейбуси На оновлення рухомого складу ТТУ у 2014 році з міського бюджету виділено 6 млн. грн, а ...
  У Львові стали впроваджувати розподільний збір сміття
  У Львові стала активно впроваджуватись система роздільного збору сміття. Про це «Місто-інфраструктура» повідомила керівник прес-служби Львівської міської Ради Христина Процак. За словами керівника прес-служби, ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *