Ср. Июл 28th, 2021

водопостачанняУ Новомиргороді Кіровоградської області, зусиллями фахівців міськвиконкому, відновленаелектронна схема водопостачання міста. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту «ІАП Місто-інфраструктура» повідомив Новомиргородський міський голова Яків Немировський.

За словами Якова Борисовича, технічну схему водопостачання Новомиргорода, яка була складена ще в кінці 50-х, початку 60-х років минулого століття, фахівцям розшукати так і не вдалося.

«Враховуючи численні пориви, і труднощі в ліквідації аварій на об’єктах водоканалу, ми прийшли до висновку, що є необхідність скласти електронну схему водопостачання міста, адже протяжність водних артерій під землею, – більше 70 км.

На сьогоднішній день, завдяки програмі приватного партнерства, електронна схема вже складена, і допомагає зрозуміти, в якому напрямку потрібно шукати труби на місці пориву », – сказав Яків Немировський.

Міський голова також зазначив, що робота над цим проектом триває, і зараз фахівці займаються складанням гідрологічної карти міста.

«Нова, вже діюча схема водопостачання Новомиргорода дала нам можливість прорахувати величини тиску в кожній точці, і намагатися працювати безаварійно. У фахівців тепер чітка картина, чому у нас в одному районі не вистачає води, а в інших – надлишок. Пройде час, і люди зможуть оцінити масштаби виконаної нами роботи», – сказав мер.

Яків Немировський вважає, що розроблена нова електронна схема водопостачання допоможе поліпшити і якість питної води.

«Вся проблема в тому, що коли вода піднімається на поверхню з артезіанської свердловини, вона – чиста. Вторинне забруднення відбувається саме в трубах. Майже три кілометри водопровідних труб в центрі Новомиргорода нам уже вдалося замінити на сучасні, пластикові. У старих, іржавих після демонтажу фахівці виявили до десяти сантиметрів мулу і накипу. Про якість подібної питної води і говорити не доводиться», – зазначив міський голова. В найближчих планах мерії, провести капітальну заміну труб у Південній, і Північнійсистемах водопостачання міста. А, в рамках Національної програми «Питна вода України», планується залучити інвестиції.

READ  Правила енергоефективного споживання енергоресурсів

«Повна стабілізація системи водопостачання Новомиргорода, можливо станеться і не при нашому правлінні, але вже в найближчі роки, городяни перестануть страждати від нестачі води. Одне з моїх головних завдань на посаді міського голови, – зберегти і модернізувати систему водопостачання у всіх без винятку районах міста. Зробити так, щоб люди отримували якісну воду», – зазначив мер.

Владислав Кордік

Материалы по теме:

Під час операції «Кордон-2016» затримано понад 300 незаконних мігрантів
В Україні зараз відбувається активна фаза операції «Кордон-2016». Про це на брифінгу повідомив журналістам помічник Голови Державної прикордонної служби Олег Слободян. За його словами, ...
В містах 70 тис км мереж водопостачання потребують заміни, – експерт
Для того, щоб підтримувати систему водопостачання на плаву щорічно необхідно проводити заміну, як мінімум 1,8 тис. км. труб. Про це журналісту  інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» повідомив ...
Мер з Галичини «відмив» 300 тис. гривень на міській каналізації
Прокуратурою Івано-Франківської області порушено кримінальну справу щодо міського голови одного з міст Галицького району. Про це «Місто-інфраструктура» повідомила прес-секретар прокурора області Людмила Гласова. За словами Людмили ...
Зростання комунальних тарифів в Новомиргороді дозволяє стримувати комбінована подача тепла
Житлові квартали міста Новомиргорода (Кіровоградська обл.) переведені на індивідуальне опалення. Це дозволить місцевим тепловикам назавжди позбутися від хронічних проблем багатотисячних боргів міста перед НАК ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *