Ср. Июл 28th, 2021
Солнечные панели

В Чорнобильській зоні ми плануємо побудувати сонячну електростанцію. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він вважає, що геліосистему буде здано в експлуатацію вже наприкінці червня, а розташована вона буде безпосередньо, в зоні відчуження.
“Ми збирали ці заявки і отримали їх понад п’ятдесят. Сьогодні відбуваються підготовчі роботи до старту цього проекту”, – підкреслив міністр.

Він також додав, що масштаби та потенціал у Чорнобильській зоні дасть можливість для виконання запропонованих solar – проектів всім бажаючим, хто подав заявки.

“Ще в радянські часи ось де планувалось збудувати 12 атомних енергоблоків. Електричні мережі, які було створено мали достатню потужність. Я вважаю, що ми забезпечимо інтерес всіх інвесторів, які готові вкладувати великі гроші в енергетику. Мова йде про виробництво електроенергії потужністю у 2,5 тис. МВт”, – уточнив Остап Семерак.

Він наголосив, що приватні інвестиції у перший проект, який має відношення до відновлюваної сонячної енергетики вже надійшли.

“Реалізацію першого проекту вже розпочато. Це – українські інвестициії у невеличку сонячну електростанцію, яка вже будується”, – підсумував Міністр екології та природних ресурсів.

Материалы по теме:

Приватизація виведе з тіньового обороту мільйони гектарів чорнозему – О.Зубрицький
Якщо в Україні буде проведений референдум стосовно приватизації землі, то його результат буде однозначно на користь приватизації. Про це в інтерв'ю журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» ...
Україна почала іномовлення кримськотатарською мовою
Міністерство інформаційної політики України провело прес-конференцію, яка була присвячена запуску кримськотатарської редакції каналу іномовлення UA/TV Мультимедійної платформи іномовлення України. Перший заступник Міністра Еміне Джапарова повідомила, ...
Віктор Сердюк: Тонни донорської крові виливаються в каналізацію через відсутність діагностики
Щорічно більше тисячі українців, яким було зроблено переливання крові, стали жертвами зараження гепатитом та іншими захворюваннями, які передаються через кров. Як виявилося, однією з ...
Правительство ЮАР бросает спасательный круг South African Airways
Флагманской авиакомпании ЮАР, обслуживающей внутренние и международные регулярные рейсы South African Airways (SAA) Министр финансов Южноафриканской республики (Zuid-Afrikaansche Republiek,ZAR) Тито Титус Мбовени (Tito Mboweni) ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *