Пн. Авг 2nd, 2021

пограничники28 травня в Україні відзначається професійне свято охоронців кордону – День прикордонника.

 

За рік роботи Державна прикордонна служба України продовжувала системний розвиток в рамках загальної реформи сектору безпеки і оборони України. Нині відомство демонструє свої найкращі якості і попри всі наявні виклики та динамічну обстановку виконує завдання, які визначені керівництвом держави та народом України.

Лише протягом року, що минув від минулорічного професійного свята на державному кордоні, адмінмежі з ТОТ АР Крим та лінії розмежування прикордонниками оформлено понад 89,5 мільйонів осіб та майже 20,3 мільйонів транспортних засобів. При цьому відмічалося стале зростання пасажиро-транспортних потоків. В той же час відмовлено в пропуску понад 29 тисячам особам.

У ході прикордонного контролю було виявлено майже 600 підроблених документів, припинено 100 спроб перетинання кордону з використанням чужих документами та 8,5 тисяч – за недійсними тощо.

За визначений період також затримано понад 2,5 тисяч нелегалів, з яких 850 – за незаконне перетинання кордону, ще майже 3,5 тисячам потенційних мігрантів відмовлено в пропуску в Україну. Крім того, на кордоні було виявлено та вилучено 760 одиниць зброї, майже 14 тисяч боєприпасів, 17 кілограмів вибухівки, 210 кілограмів наркотичних і психотропних речовин. Припинено незаконне переміщення товарів на суму 760 мільйонів гривень, при цьому найбільш поширеною залишалась контрабанда сигарет (затримано понад 6,2 мільйонів пачок тютюнових виробів).

Крім того, протягом 12 місяців затримано понад 1,4 тисячі автомобілів, з яких 116 знаходилися в розшуку, а майже 900 використовувалися порушниками у протиправній діяльності.

Материалы по теме:

Кількість безробітних станом на 1 вересня 2017 року скоротилася на 12%
Завдяки підвищенню результативності роботи державної служби зайнятості у напрямку оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 вересня 2017 року, у  порівнянні з відповідною ...
В Одессе коммунальщики присвоили 1,3 млн грн
Сотрудники управления Государственной службы борьбы с экономической преступностью разоблачили членов тендерного комитета одного из коммунальных предприятий  в Одесской области.
READ  Василь Вірастюк заспівав для захисників українських кордонів. ВІДЕО
Об этом «Город-инфраструктура» сообщили в пресс-службе Министерства ...
Під час операції «Кордон-2016» затримано понад 300 незаконних мігрантів
В Україні зараз відбувається активна фаза операції «Кордон-2016». Про це на брифінгу повідомив журналістам помічник Голови Державної прикордонної служби Олег Слободян. За його словами, ...
Василь Вірастюк заспівав для захисників українських кордонів. ВІДЕО
Віктор Винник написав чудову і проникливу пісню «Кордон». Разом з ним заспівали Василь Вірастюк та Олександр Усик. В основі відеороботи – відтворення реальних історій, які ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *