Сб. Май 15th, 2021

  Компанія Uranium One Inc. перемогла у відкритому міжнародному тендері на поставку в 2017 році 982 000 фунтів (близько 400 тонн) природного урану для бразильської компанії Indústrias Nucleares do Brasil (INB), що займається виробництвом палива для АЕС. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний Центр з атомної енергетики EUaxis.

  “Це перша поставка продукції нашої компанії не тільки в Бразилії, але і в Південну Америку. Ми раді, що наша пропозиція була визнана кращою, і з оптимізмом дивимося на початок співпраці з бразильською паливною компанією INB. Воно відкриває нові можливості для розширення географії поставок, закладає основу для успішної взаємодії з проектів в регіоні”- зазначив Голова Ради директорів Uranium One Inc. Василь Константинов.

  Uranium One знаходиться на четвертому місці в світі за обсягом видобутку урану, має кращі показники по собівартості виробництва серед першої п’ятірки світових виробників природного урану.

  Материалы по теме:

  Общественная приемлемость становится основным условием развития атомной энергетики
    Развитие атомной энергетики в современном мире невозможно без постоянного открытого диалога с общественностью. Такое мнение высказали эксперты Международного союза ветеранов атомной энергетики и промышленности.
  В бассейне Амазонки «проснулся» вирус Зика
  Ребенка проверяют на микроцефалию.  Причиной заболевания считается вирус Зика, переносимый комарами (имаго). В Бразилии регистрируется все больше случаев появления на свет новорожденных с микроцефалией. Причиной ...
  Для експлуатації палива в українських реакторах потрібен висновок розробника реактора – експерт
  Таких випробувань американське паливо швидше за все не проходило. Для запуску роботи американського палива в активній зоні реактора конструкції ВВЕР необхідно мати висновок генерального конструктора. Про ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *