Ср. Май 12th, 2021

  26 липня 2018 року на полях саміту БРІКС в Йоганнесбурзі Південноафриканська ядерна енергетична корпорація (NECSA) і компанія РуСат Healthcare підписали угоду про співпрацю в сфері використання ядерних неенергетичних технологій.

  Основна область співпраці – ядерна медицина, зокрема, лікування раку в Африці і за кордоном. Вже заплановано будівництво двох інноваційних реакторів на території Південної Африки.

  Це буде малопотужні реактори, розроблений для спеціально для економічно ефективного виробництва продуктів ядерної медицини.


  Також в Південній Африці планується будівництво комерційного циклотрона для збільшення виробничих потужностей ядерної медицини в регіоні і отримання різних радіофармацевтичних препаратів.

  – Використання спільного досвіду в технологічних досягненнях. Ядерна медицина стрімко розширює своє застосування по всьому світу і грає ключову роль в ранній діагностиці раку та інших неінфекційних захворювань – заявив генеральний директор РуСат Healthcare Денис Чередниченко.

  А за словами голови ради директорів Necsа доктора Келвіна Кемма, заплановано створення стандартизованих онкологічних центрів в ПАР та інших країнах Африки.
  – Рання діагностика раку дуже важлива для ефективного лікування, але до сих пір тільки дуже маленька частка населення Африки має доступ до цих життєво важливим технологіям. Ми будемо працювати у співпраці з місцевою владою, бізнесом і медичними організаціями в кожній з країн планованої діяльності, щоб це змінити, – сказав він.

  Довідково:

  NECSA – світовий лідер з виробництва препаратів для застосування в ядерній медицині з щорічним оборотом капіталу в $ 75 млрд доларів США. Щоденно компанія здійснює поставки в більш ніж 60 країнах.
  РуСат Healthcare – підрозділ компанії «Росатом» займається область радіаційних технологій в медицині.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Несколько десятков человек погибли в результате ДТП в Камеруне
  По данным полиции, в воскресенье в результате столкновения автобуса с грузовиком в центре Камеруна погибли по меньшей мере 37 человек, в том числе 10 ...
  На медицинской реформе нужно ставить большой жирный крест
  Киевская власть готовится к тотальному дерибану лечебных заведений столицы. Об этом журналисту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщил действующий врач службы киевской Скорой помощи, глава Независимого профсоюза работников ...
  В бассейне Амазонки «проснулся» вирус Зика
  Ребенка проверяют на микроцефалию.  Причиной заболевания считается вирус Зика, переносимый комарами (имаго). В Бразилии регистрируется все больше случаев появления на свет новорожденных с микроцефалией. Причиной ...
  Япония достигла договоренности по уменьшению радиоактивности отходов
  В рамках Восточного экономического форума президент Агентства по атомной энергии Японии (JAEA), Тосио Кодама, подписал с генеральным директором Госкорпорации «Росатом» Алексеем Лихачевым Меморандум о совместных ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *