Ср. Июл 28th, 2021

Відгружено 6 мільйонів тонн вантажів за 6 місяців

27 червня, напередодні Дня працівників морського та річкового флоту України, в ДП «Морський торговельний порт «Южний» підвели підсумки роботи підприємства з початку 2018 року. З січня по червень державним стивідором опрацьовано 113 суден, загальний вантажообіг ДП «МТП «Южний» склав 6 млн тонн. 82 % (4 млн 900 тис. тонн) від загального обсягу – вантажі для меткомбінатів: експортна руда та чавун, імпортне коксівне вугілля. Також 380 тис. тонн – вугілля для енергетики. Решта – 720 тисяч тонн – зернові та інші вантажі.

«За рік портовики відпрацювали технології обробки імпортних вантажів: з травня 2017 року, від заходу в акваторію першого балкера Panamax Alexander з енергетичним вугіллям, в порту перевалено 1 млн 600 тисяч тонн палива для українських ТЕС з США та ПАР (вантажоотримувачі –  ПАТ «Центренерго», ТОВ «ДТЕК»).

Також прийнято понад 1 млн 200 тисяч тонн імпортного коксівного вугілля для металургійних підприємств компанії «Метінвест Холдінг». Гарні показники роботи з експортними вантажами – у 2018 році обсяги відвантаження чавуну збільшились у 10 разів.

Цього року ми відзначимо 40-річчя з дня заснування «Южного», кращого стивідорного підприємства України. І це завдяки міцному та дружньому колективу, його професіоналізму та високому рівню кваліфікації. Я вдячний кожному працівнику за внесок у забезпечення стабільної роботи підприємства, відданість улюбленій справі та рідному порту. Сьогодні Міністерством інфраструктури колективу поставлено завдання щодо збільшення вантажообігу в ДП,  а як наслідок і прибутків підприємства, нарощування виробничих потужностей, підвищення ефективності експлуатації перевантажувального обладнання,  створення умов для безпечної, комфортної праці», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Анатолій Яблунівський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *