Ср. Май 12th, 2021
  парашютист

  Сьогодні вранці близько 9.30 в Ярвамаа (ест. Järvamaa) на аеродромі Нурмсі (ІКАО: EENI) загинув 34-річний парашутист, який стрибнув з параплана. Про це повідомило Талліннське видання Postimees.

  За словами оперативного керівника Ляенеської префектури Максима Корзіна, парашутист стрибнув з параплана приблизно з висоти 300 метрів.

  “За попередньою інформацією не розкрився парашут. Людина отримала при падінні кілька серйозних травм і помер на місці “, – сказав Корзін.

  На даний момент відомо, що загиблий був досвідченим парашутистом і це був його другий стрибок за сьогоднішній ранок.

  У той же час, член правління Естонської федерації авіаційного спорта Міхкель Хауг в інтерв’ю виданню Järva Teataja заявив, що в ході сьогоднішнього польоту, що закінчився трагічно, проходило перевірку спорядження. Він підкреслив, що сьогоднішнє нещастя сталося з парапланом, а не з парашутом, і за великим рахунком до парашутизму це має мало відношення.

  Хауг додав, що і сам бачив перший сьогоднішній політ. Все, здавалося, йшло добре, очевидці дивувалися новим типом запасного парашута. Що могло статися під час другого польоту, він не побажав спекулювати.

  Він уточнив, що на таких випробуваннях у учасників завжди є запасні парашути.

  За словами Хауга, у таких екстремальних видах, як парашутний спорт як польоти на параплані, учасники завжди враховують ризик.

  «Це усвідомлений ризик, – зауважив він. – Але і на футбольному полі можна отримати інфаркт».

  Говорячи про парашутний спорт, Хауг зазначив, що їх клуб працює 20 років і в залежності від економічної ситуації парашутисти роблять 2000-6000 стрибків на рік (на всю Естонію припадає близько 10 000 стрибків на рік). Він згадав всього пару стрибків, під час яких у спортсменів виникали проблеми зі здоров’ям.

  «У 2017 році був випадок, коли парашутист знепритомнів в повітрі.

  «Та людина кілька місяців скаржилася на головні болі, але не знала їх причини. Потім з’ясувалося, що причина була медичною, – розповів він. – Ми на кожних своїх курсах говоримо, що в стресовій ситуації у людини можуть проявитися симптоми, яких раніше не було. Також у нас був один випадок епілепсії, напад якої почалася у людини під час стрибка з парашутом».

  «Якщо говорити про випадок 2017 року, тоді людина втратила свідомість у повітрі і відразу приземлилася поруч з шосе Таллінн-Тарту. Політ був дуже красивим, але в останній фазі у людини, так би мовити, «попливла картинка». Здалеку здавалося, що все в порядку, тому ми не відразу відреагували. Коли надійшов дзвінок, ми відразу ж виїхали зі швидкою».

  У 2013 році на навчальних зборах загинув парашутист з Армійського клубу парашутистів. Всього Міхкель Хауг нарахував п’ять нещасних випадків з парашутистами після відновлення незалежності, в яких загинула людина.

  Що стосується сьогоднішньої трагедії, то для з’ясування обставин події поліція почала розслідування.

  “Парашут буде відправлений на експертизу, слідство має з’ясувати, чому парашут не розкрився”, – додав Корзін.

  Кримінальне провадження буде розпочато за статтею про заподіяння смерті з необережності.

  Город-инфраструктура

  Материалы по теме:

  Китайские инженеры готовят технологический прорыв в науке
  Сферический радиотелескоп FAST с пятисот метровой апертурой под названием “Глаз Китая” был выведен китайскими инженерами на номинальную мощность. Характеристики радиотелескопа теперь позволяют астрофизикам заглянуть ...
  Віктор Сердюк: Тонни донорської крові виливаються в каналізацію через відсутність діагностики
  Щорічно більше тисячі українців, яким було зроблено переливання крові, стали жертвами зараження гепатитом та іншими захворюваннями, які передаються через кров. Як виявилося, однією з ...
  В основу нового антибактериального мыла лягут антибиотики вырабатываемые тараканами
  Ежегодно во всем мире более 17 миллионов человек умирают от бактериальных инфекций. Результаты совместного исследования, проведенного Американским университетом Шарджи говорят о возможности разработки антибиотиков ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *