Пн. Мар 1st, 2021
  повітряне таксі
  Перша служба повітряного таксі в Індії
  Перша служба повітряного таксі в Індії

  Перша служба повітряного таксі Air Taxi Aviation розпочала свою роботу в індійському штаті Хар’яна і планує найближчим часом надати якомога більше таких послуг.

  Авіакомпанія обслуговує повітряні судна. У літаку-таксі 4 місця, один з яких призначений для пілота, а решта три – для пасажирів. Про це повідомляє сайт India.com.

  Головний міністр штату Харьяна Манохар Лал Хаттар (Manohar Lal Khattar) відкрив службу малої авіації і вручив посадковий талон першому пасажиру повітряного таксі, яке повинно було летіти з Чандигарха в місто на півночі Індії Хісар.

  Якщо ви думаєте, що вибір цієї послуги буде коштувати вам дуже дорого, ви помиляєтеся. Вам просто потрібно витратити 1755 рупій за 1 місце, і ви будете готові летіти без шкоди для своєї безпеки від коронавируса. Це прекрасна новина на тлі пандемії COVID-19, оскільки ви можете відправитися в своє улюблене місце, не піддаючи себе небезпечним контактам з дуже великою кількістю людей в переповнених міжміських автобусах, поїздах або комерційних авіалініях.

  Одна з переваг цього аеротаксі – то, що воно вилітає в призначений час, навіть якщо тільки один пасажир забронював місце, а решта вільні. Саме тому людям зручно на ньому літати.

  Фото: Twitter / Управління аеропортів Індії)

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Правительство ЮАР бросает спасательный круг South African Airways
  Флагманской авиакомпании ЮАР, обслуживающей внутренние и международные регулярные рейсы South African Airways (SAA) Министр финансов Южноафриканской республики (Zuid-Afrikaansche Republiek,ZAR) Тито Титус Мбовени (Tito Mboweni) ...
  Разрушенный реактор ЧАЭС изучит японский исследовательский институт Mitsubishi
  Правительство Японии субсидирует проект разработки технологий по ликвидации последствий аварий на объектах атомной отрасли. Об этом сообщает пресс-центр EUAXIS – независимый информационно-аналитический центр по вопросам ядерной энергетики. В рамках этого глобального проекта ...
  ЮНІСЕФ, ВООЗ, МФОКК і «Лікарі без кордонів» оголошують про створення глобального резерву вакцин проти лихоманки Ебола
  Чотири провідні міжнародні організації в галузі охорони здоров'я та гуманітарної діяльності оголосили сьогодні про створення глобального резерву вакцини проти вірусу Ебола для забезпечення реагування ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *