Ср. Ноя 25th, 2020

  gnaВ.о. начальника Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова, в. о. Першого заступника начальника ГУ Міндоходів у м. Києві – начальник слідчого управління фінансових розслідувань (заступник начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів України) Ігор Усик та в.о начальника Київської міжрегіональної митниці Геннадій Романенко провели круглий стіл з представниками столичного бізнесу, інвесторами, громадськістю та засобами масової інформації. Близько ста представникам вказаних підприємств та організацій було презентовано роботу Міністерства доходів і зборів та, зокрема, Головного управління Міндоходів у м. Києві.

  gna1За словами Ірини Носачової, Міністерство доходів і зборів України взяло на себе всю повноту відповідальності за наповнення державного бюджету. В свою чергу, вітчизняні підприємці та іноземні інвестори отримали єдиного адресата, який від імені держави відповідає за створення рівної конкуренції, поміркованого оподаткування, якісний сервіс в адмініструванні обов’язкових платежів.

  Внаслідок реформування представники бізнесу відчують позитивні зрушення та переваги. «Це насамперед, спрощення процедур отримання адміністративних послуг, підвищення якості, комплексність податкового та митного сервісів, скорочення кількості часу на обслуговування в державних органах, зниження рівня бюрократизації в державних органах влади, підвищення рівня довіри громадян до представників влади та забезпечення конфіденційності платників податків», – зауважила керівник столичного управління Міндоходів.

  gna2Що стосується безпосередньої роботи столичного управління Міндоходів, то, за словами його керівника, наповнення бюджету та сервісне обслуговування платників податків залишається пріоритетними завданнями.

  Головні аспекти роботи ГУ Міндоходів у м. Києві за напрямом діяльності оперативного, слідчого та митного підрозділів освітили Ігор Усик та Геннадій Романенко.

  Підсумовуючи захід Ірина Вікторівна наголосила, що реорганізація не погіршить умов обслуговування платників, вони як і раніше, зможуть отримувати якісне податкове супроводження, а також ряд митних послуг в сервісних центрах, які в минулому році були відкриті у Києві.

  Загалом, в ході презентації Міністерства представники бізнесу та громадськості отримали вичерпні відповіді на свої запитання, а по завершенню заходу відбувся брифінг для засобів масової інформації за участі керівництва Головного управління Міндоходів у м. Києві.

  За матеріалами ГУ Міндоходів у м.Києві

  «Город-инфраструктура»

  Материалы по теме:

  Столичні підприємства погасили 30 млн. грн заборгованості
  Одним з головних завдань підрозділів Міністерства доходів і зборів є контроль за дотриманням підприємствами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати з обов’язковою сплатою ...
  Столичні податківці «накрили» конвертаційний центр
  Співробітників податкової міліції Головного управління Міндоходів у м.Києві зацікавила занадто висока ціна, за якою в багатьох випадках через тендери було придбано обладнання для потреб ...
  Для сумлінних платників податків – проблем не буде
  Такий висновок можна зробити за результатами презентації Головного управління Міндоходів у місті Києві, яка відбулась у столиці в форматі круглого столу і участь в ...
  Київ поповнятиме бюджет з туристичного збору – ГУ Міндоходів
   У Києві, рішенням Київради від 26.06.2011 р. № 242/5629, встановлено місцевий податок – туристичний збір, кошти від якого зараховуються до бюджету міста Києва. Про це ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *