Пн. Июн 14th, 2021

ржавые трубыДля того, щоб підтримувати систему водопостачання на плаву щорічно необхідно проводити заміну, як мінімум 1,8 тис. км. труб.

Про це журналісту  інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» повідомив президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України «Укрводоканалекологія» Олександр Романюк.

За його словами, найбільший знос водопровідних мереж сьогодні спостерігається в Луганському і Донецькому регіонах.

«Проблему для водоканалів сьогодні представляють сталеві труби. Їх ізоляція давно зносилася, вони нічим не захищені від корозії. У деяких містах Донецької області та Луганщини знос водопровідних мереж досягає 50% -69%. Ці труби були укладені в землю ще в радянські часи, і з тих пір їх ніхто не міняв», – зазначив експерт.

Він також додав що за наявними даними, водоводи в містах України зношені на 35%, вуличні мережі – на 40%, внутрішньоквартальні мережі – на 41%.

«Заміна кожного кілометра сучасних водопровідних труб обходиться державі в 1 млн грн», – підкреслив О.Романюк.

Експерт також додав що найбільш плачевному стані сьогодні перебувають водопровідні мережі в місті Севастополь. Ось де в аварійному стані знаходиться близько 65% аварійних мереж. Загальний знос трубопроводів питного водопостачання по Україні становить близько 39%.

Владислав Кордік

«Місто-інфраструктура»

Материалы по теме:

У Новомиргороді було відновлено схему водопостачання міста
У Новомиргороді Кіровоградської області, зусиллями фахівців міськвиконкому, відновленаелектронна схема водопостачання міста. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту «ІАП Місто-інфраструктура» повідомив Новомиргородський міський голова Яків Немировський. За словами ...
Мэру Инкермана указали прямо – глаз он выколол себе сам
В Севастополе сотрудники прокуратуры отказали подследственному мэру Инкермана в возбуждении уголовного дела по факту преднамеренного травмирования, так как глаз он выколол себе сам. Об ...
Чиновника задержали в момент получения взятки
В Севастополе при получении взятки в размере $10 тысяч милиция задержала чиновника отдела государственного контроля за соблюдением требований земельного законодательства. Об этом«Город-инфраструктура» сообщили в ...
ООН допоможе населенню з питною водою у трущобах Кенії
ООН-Хабітат і Фонд кенійського футболіста-міжнародника Віктора Ваньяма домовилися працювати разом, щоб підтримати розвиток спільнот, особливо жінок і молоді в неформальних поселеннях країни.
READ  Мэру Инкермана указали прямо - глаз он выколол себе сам
Найробі. Кенія. У ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *