Информационный портал

В «Жулянах» намагалися незаконно вивезти нагороди за кордон

У пасажирки, що прямувала до Греції рейсом «Київ – Афіни», співробітники митниці аеропорту «Київ» вилучили медаль «За отвагу» та орден «Отечественная война».

Під час митного контролю багажу пасажирів, в одній із валіз, рентген-обладнання показало наявність металевих предметів з характерними контурами.

З‘ясувалося, що в багажі пасажирки знаходяться дві нагороди, вивезення яких допускається лише за умови письмового декларування та наявності відповідних дозвільних документів. Для проходження митного контролю, в таких випадках, обирається «Червоний коридор».

Громадянка ж обрала для проходження митного контролю спрощену систему «Зелений коридор», засвідчивши тим самим, що в неї відсутні заборонені або ж обмежені для переміщення через митний кордон речі.

В поясненнях, 45-річна киянка посилалась на свою необізнаність законодавчих вимог при вивезенні з України предметів, вік яких становить понад 50 років.

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Нагороди вилучено до рішення суду.

Справка: Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

По матеріалам прес-служби ДПС у м. Києві

 

Материалы по теме:

Лоу-кост «Yanair» приостанавливает рейсы из Киева
Приостановка рейсов происходит из-за слишком низкого спроса 15 ноября авиакомпания «Yanair» приостанавливает рейсы из Киева в Одессу, с 26 ноября - в Тбилиси, с 29 ...
С первого июля пробивать «мимо кассы» не получится
До первого июля 2013 года плательщики, которые используют кассовые аппараты, должны перейти на новую систему подачи отчетности. Об этом журналисту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщила ...
Столичним підприємцям анулювали 22 ліцензії
За встановленими факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів підприємців міста Києва оштрафовано на 150 тисяч гривень. Про це, в ході спільної наради представників ...
Киевские налоговики выявили около трех тысяч подпольных бизнесменов
Сотрудники Министерства доходов и сборов Главного управления по г. Киеву по результатам контрольно-проверочной работы привлекли к государственной регистрации более 2898 граждан, которые осуществляли предпринимательскую ...
Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]