Пн. Июн 14th, 2021

У пасажирки, що прямувала до Греції рейсом «Київ – Афіни», співробітники митниці аеропорту «Київ» вилучили медаль «За отвагу» та орден «Отечественная война».

Під час митного контролю багажу пасажирів, в одній із валіз, рентген-обладнання показало наявність металевих предметів з характерними контурами.

З‘ясувалося, що в багажі пасажирки знаходяться дві нагороди, вивезення яких допускається лише за умови письмового декларування та наявності відповідних дозвільних документів. Для проходження митного контролю, в таких випадках, обирається «Червоний коридор».

Громадянка ж обрала для проходження митного контролю спрощену систему «Зелений коридор», засвідчивши тим самим, що в неї відсутні заборонені або ж обмежені для переміщення через митний кордон речі.

В поясненнях, 45-річна киянка посилалась на свою необізнаність законодавчих вимог при вивезенні з України предметів, вік яких становить понад 50 років.

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Нагороди вилучено до рішення суду.

Справка: Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

По матеріалам прес-служби ДПС у м. Києві

 

Материалы по теме:

Лоу-кост «Yanair» приостанавливает рейсы из Киева
Приостановка рейсов происходит из-за слишком низкого спроса 15 ноября авиакомпания «Yanair» приостанавливает рейсы из Киева в Одессу, с 26 ноября - в Тбилиси, с 29 ...
Киевские налоговики выявили около трех тысяч подпольных бизнесменов
Сотрудники Министерства доходов и сборов Главного управления по г. Киеву по результатам контрольно-проверочной работы привлекли к государственной регистрации более 2898 граждан, которые осуществляли предпринимательскую ...
Річники не сплатили ЄСВ на 800 тис.грн
Перевіряючи діяльність підприємства, яке займається перевезеннями водним транспортом, фахівці Міндоходів виявили чергові махінації із законодавством, які призвели до порушення кримінальної справи.
READ  Відомий рітейлер ухилився від оподаткування на суму понад 53 млн грн
Так, розпочато досудове розслідування ...
Столичним підприємцям анулювали 22 ліцензії
За встановленими факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів підприємців міста Києва оштрафовано на 150 тисяч гривень. Про це, в ході спільної наради представників ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *