Ср. Июл 28th, 2021
Ввечері 12 квітня в Житомирській області поблизу населеного пункту Симони здійснив вимушену посадку вертоліт Мі-8 Повітряних Сил Збройних Сил України. Подію спричинила несправність, яка виникла під час польоту в системі постачання пального.

На борту гвинтокрила знаходилися Міністр оборони України Дмитро Саламатін та високопосадовці оборонного відомства, які поверталися з Рівненського гарнізону, де перебували з інспекційною поїздкою в частинах 13-го армійського корпусу.

– Ця подія ще раз засвідчила необхідність кардинальних змін в технічному переоснащенні Збройних Сил, – зазначив Міністр оборони Дмитро Саламатін з приводу авіаційного інциденту, який стався під час перельоту з Рівненського полігону до Києва. – Те, що нам дісталося у спадщину після багатьох років суцільної руйнації і безвідповідальності окремих посадових осіб, не витримує ніякої критики. Як тільки з’явилася можливість льотчикам більше та інтенсивно літати, одразу проявилися застарілі проблеми в технічному стані авіаційної техніки.

– Авіаційна подія, яка завдяки вмілим діям екіпажу та намаганням виправити ситуацію, не призвела до трагічних наслідків, зміцнила впевненість у тому, що ми і далі вживатимемо рішучих заходів, щоб якомога швидше відновити та модернізувати зношені зразки військової техніки та озброєння. Сьогодні це один з пріоритетів нашої діяльності. На цьому напрямі ми зосередимо максимум ресурсів, в тому числі і фінансових, за рахунок ефективного використання бюджетних коштів, – наголосив Дмитро Саламатін.

Без відновлення та модернізації застарілих зразків військової техніки та озброєння сьогодні не можливо говорити про спроможність Української армії та сил флоту виконувати завдання за призначенням. Для цього буде максимально використано науковий та промисловий потенціал підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

– Зношеній техніці не місце в строю української військової авіації, – підкреслив Дмитро Саламатін.

Департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України

READ  В Пулково совершил аварийную посадку А-319

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *