Вт. Май 18th, 2021

  Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Династичні хроніки», яка експонується в рамках проекту «Семейные ценности – сімейні зв’язки» з 16 травня по 16 червня 2019 р. На виставці буде представлено живопис, графіку та скульптуру Олександра Міловзорова, заслуженого художника України, живопис і графіка його дочок – Оксани Міловзорової і Олександри Шехірєвої.22 квітня 2019 р. Олександр Петрович Міловзоров розміняв дев’ятий десяток життя. Ця енергійна людина радісно займається творчістю, створює свої твори, керуючись почуттями та отримуючи від творчого процесу величезне задоволення. Його скрупульозний підхід до створення творчих робіт дозволяє легко справлятися з різними матеріалами – склом, керамікою, металом. Все, що виходить з-під рук майстра, наповнене сенсом і таїнством. Його роботи унікальні, вони не схожі ні на які інші, вони різні та завжди дивовижні.

  Оксана Міловзорова запрошує заглянути у світ її захоплення – жарким південним сонцем і поривами гарячого вітру, ароматом моря і смаком фруктів, витонченістю білого і чарами яскравого – у світ її захоплення Венецією.

  Олександра Шехірєва представить на суд глядачів зображення семи смертних гріхів, які гублять в людині те прекрасне, чим нагородив Її Господь – Її вічну Душу.

  Завітайте до Музею, на відвідувачів чекає непересічна виставка. Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

  Адреса Музею:  вул. Кирилівська, 41, м. Київ.

  Материалы по теме:

  Відкриття виставки «Лірика музейних фондів»
  14 лютого, у День усіх закоханих, о 18.00 Музей запрошує на відкриття виставки «Лірика музейних фондів», де ви відчуєте безмежну ЛЮБОВ до України, світу, ...
  З 1 червня по 3 вересня 2017 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує на виставку «КАНІКУЛИ»
  Виставка з фондів музейної збірки отримала назву «Канікули». Експозицію «пофарбовано» в радісні кольорові відтінки,  надано тонізуючий імпульс  в позитивне світосприйняття літнього періоду.
  Відкриття виставки «Порцеляновий «ренесанс України»
  У Музеї сучасного мистецтва України 20 грудня о 18-00 відбудеться відкриття виставки «Порцеляновий «ренесанс України». Задум проекту полягає в тому, щоби продемонструвати доробок митців, які ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *