Пт. Мар 5th, 2021

  У міській Раді невеликого містечка Бурштин, розташованого в Івано-Франківській області, вивчається питання про відключення будинків приватного сектора від центрального теплопостачання. Про це «Місто-інфраструктура» повідомив Бурштинський міський голова Петро Курляк. За словами мера, причиною початку розгляду проекту переходу будинків приватного сектора на індивідуальне опалення, стали старі комунікації мереж теплопостачання, і величезні втрати тепла.

  «Ми прийняли вже кілька непопулярних рішень, зокрема, підняли тарифи на теплову енергію, згідно з постановою НКРЕ.

  Зараз вивчаємо питання про відключення частого сектора від тепломереж, оскільки тут у нас відбуваються гігантські втрати, порядка 42%. Ось такі втрати у нас складають 27-29% понад нормативних втрат »- уточнив мер.

  Петро Курляк вважає, що сьогодні ситуація в житлово-комунальному господарстві Бурштина, – це частинка, і відгомін усіх тих негативних процесів, які ми зараз спостерігаємо в комунальній сфері ЖКГ, по всій країні.

  «Оскільки в Українському ЖКГ ситуація важка, і я б навіть сказав – критична, вона і проектується на наше місто» – констатував Петро Курляк.

  Нагадаємо, що Бурштин, – невеликий промисловий центр, з населенням в 20 тис. жителів, розташований в Галицькому районі Івано-Франківської області. Неподалік від Бурштина працює найбільша на Прикарпатті теплова електростанція. Бурштинська ГРЕС, яка приєднана до Європейської енергосистеми UCTE, і забезпечує електроенергією частину Європи. Назва міста, значить по-українськи, – «Янтар», а в перекладі з німецької, – «палаючий камінь». Раніше ІАП «Місто-інфраструктура» повідомляв про те, як тепло в будинки нам до цих пір відпускають за нормами 1968 року.

  Владислав Кордік

  Материалы по теме:

  На зміну аварійним тепломережам в Україну прийдуть локальні модульні котельні – експерт
  Проблема iз зношенiстю теплових мереж з кожним роком зростає в Україні, як снігова куля. Причина зрозуміла: брак коштів, які десятиліттями не виділялися в повному ...
  Зарегистрировать собственный бизнес стало возможным без налоговых органов
       На сегодняшний день на учете столичных органов налоговой службы находится более 467 000 субъектов хозяйственной деятельности - 241,4 тысячи юридических и 225 ...
  Школы Харьковской области теперь будут отапливать дровами
  Применение, наряду с газом, альтернативных видов топлива позволит за отопительный сезон 2012-2013 гг. на Харьковщине сэкономить от 15% до 20% бюджетных средств. Об этом ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *