Вс. Мар 7th, 2021

  У період з 1978 по 2018 рр. ДП «МТП «Южний» прийняв близько 24  тис. суден, обробив понад 3,4 млн піввагонів. Загальний вантажообіг з дня швартування першого балкера склав 502,8 млн т.

  Це – найкращий показник в портовій галузі України.

   «Якщо в 1978 році вантажообіг ДП за 6 місяців склав 140 тис. т., то з початку 2018 року підприємство забезпечило перевалку 6,1 млн т. вантажів.

  Порту є чим пишатись: щорічно ДП перевалює понад 12 млн тонн вантажів. Він будувався і розвивався під роботу з вантажами для гірничо-металургійного комплетисксу.

  Сьогодні, як і 40 років тому, левову частку вантажообігу складають експортна руда, чавун і метал.

  Зміни на світових ринках сприяли збільшенню попиту на перевалку в порту енергетичного і коксівного вугілля для промисловості України.

  У 2013 році підприємство придбало новий буксирний флот загальною потужністю близько 6000 к.с., сучасний крановий парк.

  Завдяки днопоглибленню біля причалів, на яких оперує ДП, в 2015 році вперше до осадки 18,5 м завантажено судно типу сapesize. Сьогодні балкери типу newcastlemax для ДП буденність.

  Разом з тим, ми єдині в Україні, хто може приймати такий великотоннажний флот. У цьому заслуга всього трудового колективу підприємства, тих, хто його будував і розвивав.

  Наразі ми працюємо над залученням нових вантажовласників і розширенням номенклатури вантажів, що згодом дозволить збільшити обсяги перевалки, розвивати інфраструктуру і потужності основних виробничих майданчиків, підвищити рентабельність, ефективність вантажних операцій, рівень безпеки, а також створити комфортні умови для роботи», –  зазначив в. о. директора ДП «МТП «Южний» Анатолій Яблунівський.

  Материалы по теме:

  Одесский «политех» провел обучающий семинар для СМИ на тему энергетики
  Четвертого декабря в Одессе состоялся первый семинар из цикла обучающих мероприятий для журналистов, инициированного Одесским национальным политехническим университетом. Данный курс лекций и дискуссий с ...
  Спасёт ли Турция Украинские паромные линии
  Падение объемов грузооборота и "уход" российского транзита резко "подкосили" украинские паромные перевозки. Похоже, что отвоевать утраченные позиции Украина собирается с помощью Турции. Украинские паромные перевозки ...
  В Одессе коммунальщики присвоили 1,3 млн грн
  Сотрудники управления Государственной службы борьбы с экономической преступностью разоблачили членов тендерного комитета одного из коммунальных предприятий  в Одесской области. Об этом «Город-инфраструктура» сообщили в пресс-службе Министерства ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *