Закарпатская область

«Город-инфраструктура»

Компанія Epson вивела на ринок України найлегші в світі 3D-окуляри доповненої реальності

В Україні у відкритий продаж надійшли відеоокуляри доповненої реальності Epson Moverio BT-300 третього покоління.

Головним достоїнством гаджету нового покоління є можливість одночасно бачити навколишню дійсність і переглядати 3D-контент у дозволі HD з високою контрастністю.

Технологічні особливості відеоокулярів Epson Moverio BT-300 відкривають широкі можливості для їх застосування в різних сферах бізнесу, культурних і освітніх проектах.

Читать далее

Одне з підприємств Києва завдало шкоди бюджету на 9,4 млн грн

Спеціалісти Офісу великих платників податків ДФС викрили злочинну схему у діяльності підприємства, використання якої завдало шкоди бюджету на 9,4 млн грн.

За результатми перевірки було виявлено, що між приватним підприємством м. Києва та одним з профільних Міністерств України було укладено… Читать далее

Святий Миколай чекає листи від закарпатських дітлахів

PrintНа Закарпатті стартувала всеукраїнська акція з написання листів Святому Миколаю “Миколай тебе не забуде”.

Свої бажання, мрії та сподівання закарпатські дітлахи можуть викласти на папері та надіслати листа за адресою Ужгород, Головпошта, абонентська скринька 1 «а», “Святому Миколаю”. Всі листи… Читать далее

Нелегалы из Сомали пытались нарушить границу на Чопском участке

Пограничники Чопского отряда на участке отдела  «Паладь Комаровцы» задержали трех африканцев, которые незаконно пытались попасть на территорию ЕС.

Двух женщин и одного мужчину пограничники обнаружили на подступах к украинско-словацкой границе. На просьбу пограничников предоставить для проверки документы, правонарушители сообщили,… Читать далее

Жители Закарпатья массово переходят на печное отопление

Подытожив неутешительный финансовый результат каждого отопительного сезона, 37-летняя хозяйка Оксана Монда из пгт Среднее Ужгородского района уже несколько лет подряд вместе с мужем запасаются на зиму дровами, чтобы меньше пользоваться дорогим газом от «Закарпатгаза».

Так, семье из четырех человек приходится… Читать далее