НовостиКиевТеатральное искусство

25 листопада в Національній опереті покажуть балет-феєрію «Кармен-сюїта»

Ось уже багато років образ Кармен не сходить зі сцен провідних музичних театрів світу, дивуючи, вражаючи, хвилюючи і як і раніше полон …

Балет-феєрія «Кармен-сюїта» від Національної оперети — це Кохання в стилі кориди і Пристрасть під звуки кастаньєт.

 

Це емоційна музика Жоржа Бізе, яскраві костюми, світлові і звукові спецефекти, які відтворять для Вас дух Іспанії.

Ви побуваєте на кориді, відвідайте знамениту таверну Лілас-Пастья, побачите справжнє фламенко!

У новій оригінальній трактуванні від головного балетмейстера Національної оперети України Вадима Прокопенка Ви станете свідками яскравої, цікавої, неймовірно бурхливою і одночасно трагічну історію кохання під назвою «Кармен-сюїта».
Любов для головної героїні Кармен — суть життя. Але чи буде вона щасливою?
— Кожен балетмейстер в своєму житті мріє створити постановку, на яку надихає геніальна музика. А музика Бізе — це стихія, цунамі, неможливо слухати і бути байдужим, — говорить балетмейстер Вадим Прокопенко.
Артисти балету виступають в постановці, в першу чергу, як актори. Рухом, пластикою тіла, мімікою і жестами вони розкажуть пристрасну історію кохання, яка розгорілася в Іспанії.

Головна героїня — не просто красива, горда, волелюбна і безкомпромісна жінка. Вона — гімн щирою, чуттєвої, пристрасної і вимогливою любові, гімн колосального злету почуттів.

Кармен — не лялька, що не гарненька іграшка, не «вулична дівчина». Але ніхто не може зрозуміти і оцінити її тонку душу, приховану за зовнішньою красою.

Палко закоханий в Кармен Хосе. Глибокі почуття змінили грубого, черствого солдата, подарували йому душевні радості, однак для Кармен його обійми незабаром перетворилися в ланцюзі. Захоплений своїм почуттям, Хосе не хоче зрозуміти Кармен. Він любить, скоріше, не Кармен, а свої почуття до неї …

Можливо, Кармен була б щаслива з молодим безстрашним Тореро, проте рок визначає долю головних героїв. Пристрасті розпалюються на арені кориди …

Глядачів балету-феєрії чекає яскраве видовище: музика, декорації, костюми, світлові і звукові спецефекти цілком і повністю відтворюють дух Іспанії.
Ви побуваєте на кориді, відвідайте знамениту таверну Лілас-Пастья, почуєте гру на кастаньєти, побачите оригінальну хореографію, багату складними підтримками, прийомами еквілібристики і елементами неперевершеною техніки вистукування ритму носком, п’ятою і стопою — сапатеадо, використаної в іспанському танці фламенко.
З історії…

— Опера Бізе «Кармен» — шедевр, одне з тих небагатьох речей, яким судилося відобразити в собі у найсильнішій ступеня музичні прагнення цілої епохи. Років через десять «Кармен» буде найпопулярнішою оперою в світі, — писав в 1880 році російський композитор Петро Ілліч Чайковський.
Цікаво, що у Франції не відразу оцінили високий рівень музичного твору, проте опера «Кармен» багаторазово ставилася в інших країнах.

Відвідайте Іспанію разом з Національною оперетою! Стати свідками незабутньої Історії Любові …
Коли: 25 листопад, субота
Де: Національна оперета (г. Киев, ул. Велика Васильківська, 53/3, ст. Метро Олімпійська)
Початок о 19:00

Будет интересно почитать

Back to top button