Новости в Украине

Информационный портал

3, 4 та 5 травня в Івано-Франківську відбудеться ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019»

ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019», ініційований Національною оперетою України, відбудеться в Івано-Франківську 3, 4 та 5 травня 2019 року.

«Carpathian Space» – це зміна середовища, зміна мислення, сучасне та класичне мистецтва. Чимало мистецьких акцій створюється спеціально до фестивалю і вперше презентується в Івано-Франківську.

Загалом, під час фестивалю паралельно працюватимуть 14 різних просторів (SPACEs) – для дітей та дорослих.

Завдяки злагодженій роботі співорганізаторів фестивалю — Міністерства культури України, Міністерства інформаційної політики України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської міської ради, Національної спілки театральних діячів України та Національного академічного театру оперети — «Карпатський простір 2019» об’єднає в одній масштабній програмі митців з різних країн світу.

Читать далее

В Україні стартував 16-й фестиваль «Французька весна»

Цей фестиваль охоплює десять міст країни. Програма форуму за традицією різноманітна, але цього року вперше Національна опера України стане місцем, де український глядач зможе познайомитися з цілим сузір’ям артистів балету Паризької опери, які разом з колегами по цеху Нацопери 14 квітня подарують глядачам ексклюзивний спільний Гала-концерт «Вечір франко-українського балету».

Ідея показу на одній сцені двох балетних шкіл виникла ще під час гастролей балетної трупи Національної опери України в Парижі, а ініціатором спільного проекту артистів Паризької національної опери і артистів Національної опери України виступила громадська організація «Культурний Вектор» на чолі з Богданом Вовканічем. «Впевнений, що такої кількості балетних зірок одночасно ще не бачила жодна сцена» — сказав він.

Читать далее

23 та 24 березня в Національній опереті покажуть епохальну рок-оперу «Біла ворона»

Прем’єра вистави відбулася в Національній опереті 22 та 23 лютого 2019 р Лібрето Юрія Рибчинського, музика Геннадія Татарченко.

Як відомо, поемі Юрія Рибчинського «Біла ворона» в цьому році виповнюється 30 років. За цей час рок-опера «Біла ворона» була поставлена ​​не одним театром. Але версія від Національної оперети — це принципово нове, оригінальне, яскраве та сильне рішення. Вона відрізняється не тільки масштабом, сучасністю сценографії, але й сміливими акцентами у пластичному рішенні.

Це визначна подія у культурному житті країни! Над  створенням рок-опери працювали такі професіонали, як режисер Максим Голенко, балетмейстер Максим Булгаков, диригент Сергій Нестерук, сценограф Володимир Ковальчук, художник по костюмах Олена Левченко та інші.

Читать далее

Рынок живца: закупочные цены на свинину составляют 40,8 грн за кг

Операторы рынка живца отмечают относительно спокойную обстановку в течение последней недели зимы. Так, по результатам мониторинга закупочных цен на свиней убойных кондиций, который проводит аналитический отдел Ассоциации «Свинари Украины», средняя отметка составляет 40,8 грн / кг, что менее чем на 1% выше чем на минувшей неделе.

На этой неделе большинство производителей оставили цену неизменной, а те поставщики, которые просмотрели прошедшего на прошлой неделе отметку повысили ее на 0,5-1 грн / кг. Поэтому представители мясоперерабатывающей отрасли в основном осуществляли закупку товарных свиней убойных кондиций по 39,5-41 грн / кг.

При этом, некоторые из них отмечали, что реализация свинины в конце февраля несколько ухудшилась по сравнению с предыдущими неделями, в результате чего объемы заготовки сократились до 60% от традиционных объемов.

Читать далее

Відомий рітейлер ухилився від оподаткування на суму понад 53 млн грн

Фахівцями Офісу у ході перевірки відомого рітейлера виявлена класична схема ухилення від сплати податків.

Зокрема перевіряючи підприємство, яке здійснює торгівлю переважно продуктами харчування через мережу супермаркетів, встановлено  заниження податку на прибуток на загальну суму 31,2 млн грн та ПДВ на загальну суму 22,1 млн грн.

Так на одному зі складських приміщень Одеси виявлено кукурудзу, пшеницю та ячмінь невстановленого походження, начебто придбані супермаркетом в одного з контрагентів, який створив штучну видимість здійснення господарських операцій формально складаючи первинні документи, що не супроводжувались дійсним рухом товарно-матеріальних цінностей.

Читать далее

Принцеса Маша на білому коні і Ведмідь-кукурузник

«Птаха» — одна з прем»єр цього театрального сезону МКЦ ім.. Івана Козловського Національної оперети України. Це лірична драма за повістю Маргарити Черненко «Біла птаха. Не відлітай» в постановці заслуженоїартистки України Ірини Калашникової (Мельник).

Прибій нам на зустріч з великого задника-екрану, навпроти хвиль дощаті конструкції до води. З таких прощаються, відправляють у плавання моряків, з таких закидають рибальські знаряддя ловити. В щілини між дошками таких-от дерев»яних містків-підмостків можна, виявляється, ще й вкидати любовні листи, як у щілину поштової скриньки, як звітку у пляшці з корабля. Так роблять наші герої Маша і Саша.

Читать далее

Відкриття виставки «Лірика музейних фондів»

14 лютого, у День усіх закоханих, о 18.00 Музей запрошує на відкриття виставки «Лірика музейних фондів», де ви відчуєте безмежну ЛЮБОВ до України, світу, один до одного та, неодмінно, до творчості, краси, гармонії…

Зима поступово йде за небокрай, але лютий місяць ще у розпалі. Зігрітися у променях любові можна завітавши у гостинні зали Музею сучасного мистецтва України.

На виставці буде представлено декоративно-прикладне мистецтво, живопис, графіку і скульптуру українських митців різних мистецьких шкіл і напрямків. Є прізвища дуже відомі, є мало відомі широкій публіці, але усі вони Майстри з великої літери.

Читать далее

Пилот после аварийной посадки провел на замерзшем озере 52 часа

В Канаде была проведена спасательная операция на озере Манитоба

Небольшое ЧП с небольшим частным самолетом, типа нашего кукурузника произошло в Канаде, в отдаленной северной части озера Манитоба.

По сообщениям канадских СМИ 72-летний достаточно опытный пилот по фамилии Беднарек (Happy Bednarek), что называется «промахнулся» и совершил посадку не в том месте, где его ожидали друзья, и не на то озеро.

По словам пострадавшего, он хотел приземлиться на озере Сисиб (Sisib Lake), но из за густой низкой облачности «промахнулся» по приборам, и приземлился в 170 км. От того места, куда он направлялся к друзьям.

Сам пилот Беднарек отшучивается и утверждает, что причиной посадки в пределах видимости стало его огромное желание сходить «по нужде».

Читать далее

Міжнародний шоу-концерт

Спільний міжнародний музичний проект Київського національного академічного театру оперети  та Посольства Румунії в Україні

Національна оперета України шукає нові музичні формати та експериментує зі стилями. Завдяки цьому українські глядачі зможуть побачити унікальний концерт, створений у рамках міжнародної співпраці театру з Посольством Румунії. Вперше в Україні на сцену вийде дует 2 GENTS, який заснували талановиті румунські музиканти – Чіпріан Рогожан (перкусія) і Дору

Тодоруц (вокал). Класичні та популярні мелодії у їхньому виконанні набувають нового оригінального звучання та яскравої виразності. На батьківщині дует вже здобув широку популярність і пройшов у півфінал Національного відбору для участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2019».

У Києві музиканти виконають If I were a rich man з мюзиклу «Скрипаль на даху», O bella ciao, Lacrimosa, Nothing else matters та інші відомі твори. Вони виступатимуть разом з румунською оперною співачкою Іриною Баянц (сопрано).

Глибини та емоційності їхнім виступам додасть хор Національної оперети України за участю симфонічного оркестру театру.

Диригент-постановник концерту – заслужена артистка України Оксана Мадараш.

«Зірковий» лютий у Національній опері України

Любителів оперного та хореографічного мистецтва очікує безліч приємних зустрічей з улюбленими виконавцями та знайомством з новими солістами, запрошеними до столиці, завдяки проекту «Українські оперні зірки у світі». У зоряному «десанті» — Людмила Монастирська, Ольга Микитенко, Олександр Пушняк, Ірина Житинська, Олексій Пальчиков, Тарас Конощенко.

Балетна трупа театру після тріумфальних паризьких гастролей в Theatre des Champs Elysees, Opera de Paris теж не забула про своїх шанувальників. Справжнім подарунком усім закоханим 14 лютого стане балетна вистава «Ромео і Джульєтта» — історія трагічного кохання на музику Сергія Прокоф’єва. Не дарма у 1991 році саме київську постановку рішенням ЮНЕСКО було визнано кращою інтерпретацією цього твору і нагороджено медаллю.  В продовження теми безмежного кохання – балет «Раймонда» (19 лютого), створений за мотивом лицарської легенди, і який є своєрідним гімном краси людських почуттів.

Читать далее

Авиакатастрофа грузового Boeing 707 в Иране

Boeing 707 направлялся из Бишкека по пути в аэропорт Биам в городе Карадж, но он по ошибке приземлился в аэропорту Фатх. Об этом сообщает информационный портал «Город-инфраструктура» со ссылкой на иранское агентство Fars. Катастрофу потерпел самолет, эксплуатируемый авиакомпанией Кыргызстана Kyrgyzstan Airlines.

По словам чиновников, пилот не справился с управлением самолета при посадке в аэропорту, выкатился за пределы взлетно-посадочной полосы и врезался в стену аэропорта, а затем в жилой дом. Начался пожар. Известно также, что заход на посадку происходил в сложных метеоусловиях.

Читать далее

Моновистава Гарсіа Маркеса у Національній опереті

Дія вистави «Любовна одповідь чоловікові…» відбудеться 13 січня на сцені «77» під дахом оперети.

Вистава створена за мотивами п’єси «Любовна одповідь чоловікові, який сидить у кріслі» Габріеля Гарсії Маркеса, колумбійського письменника, лауреата Нобелівської премії з літератури, представника «магічного реалізму» — стилю, де чари та магія вплетені у реальність повсякденного життя.

Читать далее

Переводчик — Translate

Архивы

No weather data found for [, , vertical]