Львівська область

У Стрийському районі презентовано новий туристичний маршрут

турістіческій веломаршрутУ смт. Славське Стрийського району було презентовано новий квест «ВелоКарпатія», пов’язаний із розвитком велотуризму на Львівщині. Він отримав назву «Слідами Чугайстра». Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Для туристів було складено новий цікавий веломаршрут, пов’язаний із місцевими легендами та містичними речами, які за чутками нібито відбуваються у глибині Карпатських лісів.

«Ми – за активний та здоровий відпочинок. Та й як без пригод! Велоквест – це одинадцять захоплюючих завдань та 10 мавок, які дозволять нам сповільнитися та поринути у дитинство. Ми постійно кудись поспішаємо та забуваємо насолоджуватися моментами.

велотурізм в УкраїніДля велоквесту людині потрібен телефон, за допомогою якого учасник просканує QR-код і отримає завдання. Орієнтовний час проходження – дві години», – розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Вона також додала, що велоквест «Слідами Чугайстера» отримує фінансування відповідно до програми секторальної підтримки у рамках проекту «ВелоКарпатія».

Місто-інфраструктура

Back to top button