Чернігівська обл.

АРТ ВОЯЖ проект. Чернігів

живолисЗ 18 листопада 2021 року жителі та гості міста побачать виставку.

Це є символічне поєднання сучасного мистецтва і скарбів минулих століть.

Познайомитися з творчими роботами Агамян Олени Борисівни, Бровді Івана Васильовича, Волошинова Олега Васильовича, Єржиковського Олега Петровича, Рапопорта Бориса Наумовича, Толочко Віктора Івановича, Сельського Романа Юліановича, сестер Яблонських Тетяни Нилівни та Олени Нилівни та інших талановитих художників зможуть усі охочі у залах Чернігівського художнього музею.

На виставці представлено українське мистецтво різних шкіл живопису – закарпатської, київської, кримської, львівської, одеської, харківської. Кожний автор – це цілий всесвіт енергії, думок, почуттів, вражень; це потік любові, щедрості та радості, а ще невтомна праця і виняткова харизма. Тому так вабить мистецтво на протязі століть тих, хто вдумливо роздивляється кожний мистецький твір й заохочує приходити знову і знову за неймовірними відчуттями до музейних залів.

твори зі збірки Музею сучасного мистецтва УкраїниЗапрошуємо насолодитися унікальністю кожного полотна, відкрити для себе гармонічне поєднання кольору і форми та наповнитися невичерпною енергією життя.

Надихайтесь красою мистецтва українських майстрів у старовинних залах Чернігівського обласного художнього музею ім. Григорія Галагана.

Музей відкрито для усіх бажаючих при умові дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях.

Виставка триватиме з 18 листопада 2021 р. по 23 січня 2022 р.

Музей працює з 10.00 до 18.00 кожного дня, крім середи.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Музейна, 6

Посилання на ролик виставки: https://youtu.be/2KQkA8pnwOA

«Місто-інфраструктура»

Back to top button