НовостиНежин

Перед похолоданням у Ніжині зайнялись благоустрієм

Комунальники на передодні Покровського ярмарку приводять до ладу центральні вулиці Ніжина.

Нещодавно в сквері Лисянського завершили будувати одну з лавок. Вчора по обіді робили останні штрихи – «припудрювали та чепурили» кам’яну кладку та вкладали дошки. Щоправда проектант цього скверу, Григорій Шмаровоз, сказав, що після ярмарку потрібно буде ще раз пофарбувати дерев’яні частини лавки.

До будівництва ще однієї лавки в сквері Лисянського візьмуться наступного тижня. А посидіти на ній мешканці міста зможуть не раніше, ніж під кінець місяця .

«Лавку зробити вийде через два тижні, бо працівники, які її роблять некваліфіковані. Й мені часто доводиться виправляти їх роботу», — розповів Григорій Васильович.

Одразу по завершенні «оздоблювальних» робіт у сквер завезуть землю та розрівняють її,- каже заступник міського голови Олександр Мороз. Звісно ж, якщо не буде ні дощу, ні холоду.

Окрім скверу Лисянського прикрасили й вулицю Шевченка. Неподалік агротехнічного інституту відновили фонтан. Його пофарбували та встановили клумби. Проте, з нього замість води поки що «ллються» квіти бузкового та білого кольорів.
Чи потече з фонтану вода найближчим часом, поки що не відомо. Адже на відновлення водопостачання та водовідведення цієї конструкції потрібно кілька десятків тисяч гривень та чимала сума на утримання, запевняють представники міської влади.

Також, поблизу фонтану, ніжинські благодійники встановили дві нові дерев’яні іменні лавки. Та не встигли їх встановити як комунальники почали хвилюватись, щоб їх не вкрали. Бо нещодавно в Графському парку посеред білого дня невідомий чоловік повиривав лавки з землі. Можливо він хотів їх поцупити. Але керівник парку вчасно це помітив і невідомий втік з «порожніми руками». Та керівник УЖКГ Геннадій Ющенко запевнив, що їх надійно закріпили.

Джерело: Уездные новости

«Город-инфраструктура»

 

 

 

Будет интересно почитать

Back to top button