НовостиЭнергомашспецстальКраматорск

Енергомашспецсталь відвантажила в Індію ротор турбіни

Енергомашспецсталь успішно завершила виготовлення та відвантажила замовнику — Bharat Heavy Electrical Limited — ротор турбіни низького тиску.

Турбіна масою 66,09 тон була виготовлена ​​за контрактом, укладеним між ЕМСС та індійською компанією BHEL в травні 2017 року. На даний час ротор турбіни був успішно відвантажений замовнику в місто Харідвар (Індія). Поставка великогабаритного виробу здійснюється залізничним та морським транспортом.

Bharat Heavy Electrical Limited — одна з найбільших індійських інженерно-промислових компаній. Займається виробництвом, розподілом і передачею електроенергії, телекомунікаціями, видобутком нафти, газу і корисних копалин. Продукцією BHEL є турбіни, трансформатори, електричні генератори, обігрівачі та інше обладнання.

Довідково: ПАТ «Енергомашспецсталь» (підрозділ машинобудівного дивізіону держкорпорації «Росатом») виробляє литі та ковані вироби для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) та загального машинобудування.

Підприємство володіє новітніми металургійним, метало- та механообробним обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва — від генерації маркетингових та технічних ідей до їх втілення в готову продукцію.

Будет интересно почитать

Back to top button