НовостиХОГАХарьков

Канада передасть лікарням Харківщини 5 «швидких»

До першого грудня 2016 року Україна отримає десять машин швидкої допомоги від Канади, п’ять авто з яких передадуть медичним закладам Харківщини. Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

Нові «швидкі» нагадують мобільні клініки, обладнані сучасними медичними приладами. На бригади, які будуть з ними працювати, чекає відповідне навчання. За словами заступника голови ХОДА Михайла Черняка, іноземні партнери також нададуть запчастини до цих машин.

«Наша служба екстреної допомоги досі обслуговує райони Донеччини та Луганщини – це велике навантаження на парк «швидких», – зізнався Черняк. Хоча за останні два роки регіон закупив 32 «швидкі», чиновників радує підтримка канадських партнерів.

Тим часом, координатор гуманітарної допомоги «Ukraine Appeal» Джон Холук заявив, що прагне краще дослідити проблеми Харківщини, аби в майбутньому підтримати цей регіон. Зокрема канадці збираються на місцях проводити тренінги для українських лікарів та постачати медичну техніку.

В ХОДА припускають, що вони разом з Канадою працюватимуть над проектами допомоги переселенцям, які зараз проживають на Харківщині.

Вікторія Теравська

Будет интересно почитать

Back to top button