НовостиКиевФискальная служба сообщает

«Київметробуд» сплатив до бюджету 5,4 млн грн податкових донарахувань

Окружний адміністративний суд м. Києва визнав правомірними претензії Офісу великих платників щодо несплати “Київметробуд” податкового боргу та задовольнив адміністративний позов на користь податківців. Борг, про який йдеться, виник у зв’язку з несплатою самостійно задекларованих грошових зобов’язань по підприємству ПАТ «Київметробуд» на суму 4,6 млн гривень. Офісом великих платників податків було здійснено комплекс заходів з погашення податкового боргу ПАТ «Київметробуд» та на виконання статті 95 Податкового кодексу України позов до суду щодо стягнення коштів з рахунків боржника.

Після отримання ухвали суду спеціалісти Офісу провели зустріч з керівництвом підприємства та повідомили йому, що з набранням ухвалою законної сили наступним кроком Офісу великих платників буде направлення до установ банків інкасових доручень (розпоряджень) з метою стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу.

Зрозумівши безперспективність подальшого оскарження судової справи та з метою уникнення направлення Офісом великих платників інкасових доручень (розпоряджень), ПАТ «Київметробуд» сплачено до бюджету суму податкового боргу у повному обсязі, включаючи нараховану на суму податкового боргу пеню.

Таким чином, за результатами вжитих заходів Офісом великих платників погашено податковий борг економічно-активного боржника ПАТ «Київметробуд» у повному обсязі та забезпечено надходження у сумі 5,4 млн гривень.

Будет интересно почитать

Back to top button