НовостиКиевФискальная служба сообщает

Митники виявили контрабанду в аеропорту «Київ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У багажі пасажира, що слідував з Італії авіарейсом «Фіумічіно-Київ» співробітники Київської міської митниці ДФС спільно з прикордонниками та СБУ виявили брендові речі вартістю понад 20 тис євро. Про це повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у м. Києві.

Дві валізи, що належали 50-річному громадянину України, були вщент заповнені речами, виробленими  світовими легендами високої моди: GUCCI, LOUIS VUITTON, DOLCE GABBANA, DIOR, MAX MARA, CHANEL, VALENTINO та ще 20-тьма не менш відомими дизайнерами та модельєрами.

З власне особистих речей громадянина у валізі був лише комплект білизни,  телефон, пристрій навігації та алкогольні напої. Все решта — джинси, жіночі сумочки, пальто, куртки, сукні, взуття, светри, дитячі комбінезони, кольє та мобільні телефони iphone 8 – всього 67 предметів відомих брендів у фабричному пакуванні з ярликами та товарними чеками.

За попередньою оцінкою загальна вартість виявленого краму перевищує 20 тис євро.

Для проходження митного контролю пасажир обрав спрощений порядок «зелений коридор»,  засвідчивши цим про відсутність у нього предметів заборонених або ж обмежених для переміщення через митний кордон України. По факту переміщував товари, вартість яких в двадцятеро перевищувала неоподатковану норму, дозволену законодавством.

Наразі, Київською міською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Матеріали будуть передані до суду для винесення рішення по справі.

Будет интересно почитать

Back to top button