НовостиНежинНетешинский городской совет

Нетішин налагоджує зв`язки із Корпусом Миру

Україна намагається згрупуватись та зміцнити відносини з іншими країнами від свого народження. Як вам відомо, у Америці, США, досить давно був створений Корпус Миру, з метою об’єднати суспільство у саміх країнах, а також за їїх межами, налагодити внутрішню та зовнішню політку, економіку, підійняти та вирівняти рівень життя населення. Уся робота заклечалась у налагодженні стосунків та пропагування миру у цілому світі.
Нещодавно, а точніше осінню 2016 року, Хмельницька область, а саме – Нетішин, вирішив долучитись до такого благодійного та людяного «загону», тому подав заявку на змогу долучитись до Проекту розвитку громад Корпусу миру США в Україні від КП НМР «Агенції міського розвитку».
Нетішинці сподіваються на фортуну, якщо вона їх не омине, то уже влітку населення зможе привітати та гостинно прийняти візит волонтера з Америки, який матиме на меті довести до ладу будь-які розпочаті проекти, або подати ідею на створення нових та допомогти втілити їх у життя.
26 січня 2017 року, був проведений робочий візит, від даного проекту Корпусу Миру США в Україні, на якому Роман Олексенко, керівник відповідно саме цієї програми, відверто попередив, що хоча у Нетішина шанси досить великі, пощастить далеко не всім, про це варто пам’ятати.
На зустрічі, яка уже відбулась Роман Олексенко розказував про роботу Корпусу миру. На меті три основних напрями: покращення знань іноземних мов серед українців, надання можливості розвиватись молоді та безпосередньо громаді. Керівник запевнив представників міської та обласної ради, що не важливо якої статі приїде людина, головним являється аспект досвідченості та запалу в очах.
Незабаром вони приймуть черговий візит представника Корпусу Миру, який огляне здатність прийому волонтера та зрозуміє чого саме місто вимагає від їхньої організації.

Анна Кайдалова

Будет интересно почитать

Back to top button