Луганськ

Очільник Луганщини узяв участь у нараді Ірини Верещук щодо будівництва житла для ВПО

Проект має на меті забезпечити квартирами приблизно 6 тис. людей, у тому числі мешканців Луганської області.

Очільник Луганщини Артем Лисогор долучився до онлайн-наради з обговорення стану реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Покращення житлових умов ВПО на Сході України» під головуванням Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.
У лютому поточного року Мінреінтеграції, Міжнародною організацією з міграції та територіальними громадами Київської, Львівської, Чернівецької, Вінницької та Івано-Франківської областей було підписано Меморандуми про будівництво/реконструкцію у 2024-2025 роках 24 житлових об’єктів для потреб переселенців.
Ірина ВерещукПроект має на меті забезпечити квартирами приблизно 6 тисяч людей, у тому числі мешканців Луганської області.
Зокрема, партнером Луганської облдержадміністрації стала Львівська облдержадміністрація, а Сєвєродонецької міської військової адміністрації — Дрогобицька міська рада.
Віцепрем’єрка заслухала звіти відповідальних виконавців про хід реалізації проектів будівництва у розрізі об’єктів, видів робіт, строків їх виконання.
Ірина Верещук висловила невдоволення затримкою з боку МОМ (багатоцільової грошової допомоги) щодо початку робіт та наголосила, що кошти на створення житла виділені Урядом Німеччини для потреб громадян України, і мають бути використані за призначенням та ефективно.
«Ми молода країна і ми маємо вижити!» — звернулась вона до представників МОМ в Україні та зобов’язала терміново відкоригувати усі відхилення за проєктом.
А також доручила керівникам територій забезпечити максимальне сприяння та ефективну координацію взаємодії між усіма зацікавленими сторонами.
Фінансування проекту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України» забезпечує Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Кредитну установу для відбудови (KfW). Кошторисна вартість проекту: 72,1 мільйона євро.

Похожие записи

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Будет интересно почитать

Back to top button