НовостиНежинДСНС

Ознайомча зустріч з пожежними у Нетішині

Кожному в світі відомо: «Безпека понад усе!». На превеликий жаль, люди дуже часто не дотримуються звичайнісіньких правил самозахисту.

Дрібна погрішність може розпалити неабияку загрозу життю. Як ніхто інший, про це знають пожежники.
Третій державний пожежнорятувальний загін вкотре провів ознайомчу зустріч з метою розяснення правильної поведінки у відповідній небезпеці та запобіганню виникнення схожих ситуацій.

Зустріч проводилась у вигляді протипожежних тренувань, які відбуваються щорічно на території установчих організацій та підприємств із складом працівників, який нараховує не більше пятдесяти осіб.
Тож, в такому складі у січні 2017 року відбулась чергова перевірка та підготовка персоналу до можливої пожежі.

Тренінг проходив у нетішинському ТЦ «Лаванда». Основним питанням стало виведення робочого режиму торгового центру з нормального стану, через пожежну тривогу. Участь брали самі пожежники, працівники а також рятівники державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учасники такого важливого «уроку» декілька разів виконували загальноприйнятий ряд кроків до подолання схематичної пожежі, що ,ніби, захопила територію «Лаванди».

Робітники цього торгового центру відпрацювали ходи до вирішення надзвичайної ситуації такого характеру, а також повторили, кожен для себе, усі правила безпеки для уникнення такого пекельного становища. Метою проведення заходу була перевірка працівників торгового підприємства на готовність та вміння подолати справжню пожежу.

Тест пройдено вдало. З допомогою ДСНС України працівники продемонстрували уміння притамувати паніку, майже досконале вміння орієнтування в плані евакуації, змога організовано вивести відвідувачів через аварійні виходи, можливість знешкодити пожежу за допомогою відповідних засобів, які обовязково знаходяться на території торгового центру.

Анна Кайдалова

Місто-інфраструктура

Будет интересно почитать

Back to top button