НовостиЗолотоноша

Парк «Надія» — майбутня краса Золотоноші

Найближчим часом в Золотоноші з’явиться гідропарк «Надія». В цьому заслуга не тільки чиновників, а й активістів. Сьогодні місто не в найкращому стані: занедбана місцевість та брудні водойми.

Ідея створення парку виникла не випадково. Як розповідає міський голова Золотоноші, Віталій Войцехівський, що на тому місці раніше теж був парк, поки там не поклали колектор. Коли постало питання, що потрібно відновити цю місцевість молодь прийняла рішення, що це буде парк «Надія».

За проектом передбачається, що парк буде складатися з двох частин: водне плесо з трьох озер та прогулянкову зону відпочинку. Буде відділене місце для традиційних безкоштовних концертів, а ось пляж та зони для купання не буде. Розробники – архітектори планують зробити фонтан.

«Зрозуміло, від не буде тягнути на масштаби вінницького фонтану, але для такого містечка, як Золотоноша, це все-таки буде доволі оригінально. Думаю, у 2018 році буде все завершено. Роботи масштабні і ми не хочемо поспішати, аби не вийшло так, що встановимо дату відкриття, а потім перероблюватимемо», – розповідає Войцехівський.

Згідно з проекту, передбачається ще й будівництво спортивного комплексу, плануються також роботи щодо поліпшення гідрологічного й екологічного стану річки Золотоношка. Щоб створити та облаштувати парк потрібно від 15-17 мільйонів гривень. Фінансування забезпечується з міського бюджету та обласного екологічного фонду, який на сьогодні виділив понад 3 мільйони.

Головний комунальник міста Олександр Флоренко говорить, що зараз проводяться роботи з очищення берегової лінії, її формування та очищення самого русла. В подальшому біля цих двох чаш ми й плануємо побудувати парк. Площа парку складатиме 5 га.

Активісти впевнені, що гідропарк стане прикрасою міста та приваблюватиме туристів.

Инна Ляшенко

Будет интересно почитать

Back to top button