НовостиЗапорожьеСудоходство

Плавучий кран LK-600 «Захарій» пройшов Каховський шлюз і направляється в Запоріжжя (ФОТО+ВІДЕО)

Техніка прибула в Україну зі Стамбула і буде задіяна в будівництві вантового моста через річку Дніпро. Про це повідомив на своїх шпальтах Український журнал судноплавства (USM).

Буксируванням плавучого крана займається буксир Plutus, який належить компанії ТОВ «Грейн-трансшипменту» / Grain-Transshipment LLC.

Після модернізації вантажопідйомність плавучого крана збільшилася до 800 тонн. Підрядник планує виконати монтаж першої секції моста вже в кінці січня 2021 року.

Довідка: Підрядник, яким є турецька компанія «Onur» планує змонтувати першу секцію моста вже в кінці січня, а в цілому його можуть добудувати до 30-річчя незалежності України.

Висота плавучого крана LK-600 — 148 метрів. При своїх габаритах він може працювати на мілководдя: його «усадка» становить приблизно два метри.

LK-600 будуть використовувати для транспортування секцій моста від складального майданчика в районі Кривої бухти. Довжина маршруту по Дніпру — 6 км. Всього планується перевезти 6 секцій загальною масою 4334 тонн. Крім того, плавкран буде задіяний під час монтажу секцій прогонової будови №10 (вантового моста).

ФОТО: Олексій Бурдін

Місто-інфраструктура

Будет интересно почитать

Back to top button