НовостиХарьковский погранотрядХарьков

Секретар РНБО та Міністр МВС в ході робочої поїздки по Харківщині відкрили новий відділ прикордонної служби «Тополі»

24 червня 2017 року, в рамках програми інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону в Дворічанському районі було відкрито відділ прикордонної служби «Тополі» Харківського прикордонного загону.

Участь в урочистостях з нагоди відкриття нового прикордонного підрозділу взяли Секретар Ради Національної безпеки і оборони Олександр Турчинов та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Харківської державної обладміністрації Юлія Світлична і начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Бідило.

У ході візиту гості ознайомились із службовими приміщеннями та побутом військовослужбовців відділу прикордонної служби, оглянули облаштоване службове житло, в якому будуть мешкати родини прикордонників, а також технічні засоби, які використовуються в охороні кордону. Крім того, перебуваючи на ділянці відповідальності Харківського прикордонного загону вони мали змогу проінспектувати інженерно-технічне облаштування кордону.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що саме тут починається кордон цивілізованої Європи, тому він повинен бути надійно облаштований та захищений від країни агресора.

Відмітимо, що ділянка відповідальності підрозділу обладнана системою «інтелектуального кордону». Вздовж всієї ділянки встановлені відеокамери, дані з яких виводяться на центр управління службою, облаштовано протитранспортний рів, загороджувальний паркан та рокадну дорогу.

На облаштування нового підрозділу прикордонної служби та ділянки відповідальності з державного бюджету було виділено понад 13,5 мільйонів гривень, які освоєні на будівництво адміністративних приміщень та службового житла для персоналу відділу, 62 мільйони гривень для встановлення лінійних споруд та відео-технічного спостереження, а на облаштування опорного пункту на 60 осіб – близько 14 мільйонів гривень.

Під час облаштування адміністративної будівлі та житла для персоналу відділу на території містечка вони були обладнані всім належним санітарним устаткуванням. Будівля забезпечена холодною та гарячою водою, електроживленням, теплопостачанням, вентиляцією та каналізацією. Встановлено систему пожежної сигналізації. 

Відкриваючи новий підрозділ в рамках програми інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону Секретар Ради Національної безпеки і оборони та Міністр внутрішніх справ України вручили двом прикордонникам Грамоту Верховної Ради та Подяку від Прем’єр-міністра.

А 8 військовослужбовців, які проходять службу в даному підрозділі, отримали з їх рук сертифікати та ключі від облаштованого службового житла.

Будет интересно почитать

Back to top button