НовостиКиевОбразование

«Школа має талант» на Троєщині: розпочато 6 сезон

Вже шостий рік поспіль шкільну родину СШ №307 об’єднує одна велика подія, яка не залишає байдужим будь-кого, хто є учасником навчально-виховного процесу цього освітнього закладу. На думку організаторів, шоу «Школа має талант!» дає змогу дитині не просто показати гарний номер, а й допомагає їй зростати в творчій діяльності та не здаватися на шляху до перемоги. Детальніше про конкурс кореспонденту «Arena. Press» розповіли директор школи №307 Ірина Лапіка та педагог-організатор Оксана Назарчук.

«Шість років тому ми разом з дітьми зібралися і вирішили: потрібно організувати щось, пов’язане з талантами. Оскільки в нашій школі навчається багато здібних учнів, ми проводимо не один концерт, а три. Під час одного заходу діти демонструють свої таланти у вокальному та інструментальному мистецтві, під час другого – в хореографії та оригінальному мистецтві. У кожному напрямі ми обираємо найкращих учасників, які потім виступають на фінальному гала-концерті. За п’ять сезонів у проекті взяли участь 278 наших учнів», – розповідає ідейний натхненник шоу Оксана Назарчук.

Охочих показати свої здібності так багато, що перед концертами організаційна група влаштовує попередній кастинг. До складу журі входять: директор, всі завучі та випускники школи, які раніше брали участь в проекті. Таким чином, оцінюють не лише конкурсантів, а й потенційних ведучих.

«Протягом існування шоу у нас сформувався певний бренд – шість ведучих (по одній парі на концерт). Загалом, за 5 років в цій ролі побувало 26 наших учнів. Щоб стати ведучими «Школа має талант», хлопці та дівчата мають володіти гарною дикцією та харизмою, а також вміти танцювати. Їх головне завдання – створити атмосферу свята, тому наші ведучі не лише говорять і представляють конкурсантів, вони ще й розігрують невеликі сценки між виступами учасників», – зауважує Оксана Володимирівна.

Директор спеціалізованої школи №307 Ірина Лапіка розповіла, хто буде оцінювати учасників на основних концертах.

«Наше журі складатиметься з 5 – 7 осіб: представників громадської ради Деснянського району, управління освіти, батьківської громадськості. Їм видадуть відомість з критеріями оцінювання. Також їм нададуть час на обговорення, під час якого визначать переможців. Останніх очікують цінні призи. Що це буде – вони вже дізнаються на гала-концерті, який відбудеться 16 грудня».

А от Оксана Назарчук погодилась привідкрити одну із таємниць 6 сезону:

«Наше талант-шоу йде в ногу з часом, тому в цьому році на студії ми записали гімн наших талантів (раніше в нас не було офіційної пісні). Композицію виконує наша учениця. А ще під цю пісню буде знято відео-кліп».

Наостанок директор Ірина Олександрівна пояснила, чому конкурс користується високою популярністю в дітей.

«Наш заклад бере участь в програмі «Школа повного дня». В другій половині дня діє мережа гурткової роботи, де школярі можуть займатися своїми улюбленими справами: співами, танцями, малюванням тощо. Тому, вони так прагнуть показати свої творчі здобутки громадськості, а ми, в свою чергу, надаємо їм таку можливість. Деякі наші учні йдуть далі і беруть участь в національних шоу «Голос. Діти», «МастерШеф. Діти» або в міжнародних конкурсах».

Вікторія Теравська

Будет интересно почитать

Back to top button