НовостиБелгород-Днестровский

У Білгород-Дністровському морському торговельному порту стартував перспективний інвестиційний проект

У Білгород-Дністровському морському торговельному порту стартував перспективний інвестиційний проект    В рамках інвестиційного проекту до 2017 року в морському порту планується збільшити майже в два рази обсяги перевалки вантажів, а також провести ремонт і модернізацію техніки. Про це журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» повідомив в.о.заступника директора Білгород-Дністровського морського торгового порту Андрій Мягченко. За його словами, все майно під час заходу інвестицій, як було, так і залишається у власності держави.

«Інвестором в даному проекті виступає група однієї з місцевих компаній, яка має значний досвід в реалізації проектів з організації та розвитку стивідорного бізнесу в Україні. За 2013-2014 роки портовими операторами цієї інвестиційної групи перероблено 3,5 мільйона тонн вантажів», — зазначив топ-менеджер морського торговельного порту.

Він також виразив впевненість у тому, що даний інвестиційний проект позитивно відіб’ється на економіці міста та регіону. Враховуючи, що компанії, які його реалізують зареєстровані в місті, Білгород-Дністровський бюджет не втратить ні копійки, а з урахуванням інвестицій — в майбутньому поповниться», — підкреслив в.о.заступника директора підприємства.

Андрій Мягченко також додав, що компанії –інвестори вже пройшли необхідну процедуру, яка офіційно була встановлена Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

Владислав Кордік

«Місто-інфраструктура»

 

 

Будет интересно почитать

Back to top button