Львівська область

У Львові на дороги виведено 77 машин для прибирання снігу

Снег на улицах ЛьвоваЗ ранку мерія Львова вивела на розчищення міських вулиць від снігу тридцять два трактори, грейдер, спецмашини з навісним обладнанням для розкидання піску, 513 м3 гравійної суміші та 137 тонн солі та  інших реагентів. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

«Комунальні служби розчищають вулиці від снігу і борються з ожеледицею. Поряд з приведенням до ладу магістральних доріг прибира-ються і тротуари на прибудинкових територіях. активно залучені в   прибиранні міста від снігу та ожеледиці. В першу чергу, працюємо на магістральних дорогах. Двірники також прибирають прибудинкові  території, тротуари. Просимо голів ОСББ, ЖБК та приватні управляючі компанії активно брати участь в наведенні порядку біля будинків, які є у них на обслуговуванні. Якщо треба снігоочисна техніка також буде працювати і днем», — повідомила Ірина Маруняк, заступник мера з питань ЖКГ.

Довідка: Для роботи в зимові місяці мерією Львова було підготовлено понад півсотні одиниць снігоприбиральної техніки — спецавтомобілі з плужно-щітковим обладнанням, близько вісімдесяти тракторів, піскоструминне навісне обладнання, сто двадцять п’ять тонн піщано-сольової суміші, п’ять з половиною тонн технічної солі та 86 тонн різних хімічних реагентів.

Фото: Олександр Мазуренко

Місто-інфраструктура

Back to top button