НовостиКиевСпорт

У суботу 22 липня у Києві відбудеться забіг легіонерів Legion Run


Legion Run
— 5-кілометровий забіг для команд чи індивідуальної участі з різноманітними перешкодами з вогню, льоду, бруду і колючого дроту.

Ця сповнена веселощів драйвова пригода пройде цього року в Україні вперше. Легіонери зберуться 22 липня у мальовничому куточку столиці — Х-Parkу, де випробовуватимуть свої фізичні та психологічні межі.

«Legion Run став найбільш масштабним і визначним забігом з перешкодами у Південно-Східній Європі всього за три роки. Це пригодницький марафон, тому на дистанції у нас 20 різноманітних перешкод, кожна з яких, переконаний, подарує учасникам незабутні враження та нових друзів. Ми є лідерами цього ринку. Щороку (як справжній легіон) ми завойовуємо нові території. Цьогоріч Legion Run відбудеться у Києві. Київ – це європейська столиця, де здоровий спосіб життя є не тільки модним трендом, а й ідеологією, яку сповідує українська молодь.

Крім того, ми переконані, що українці досить близькі нам ментально. Ми маємо медійних партнерів, які допомагають нам пропагувати спорт та ставати пізнаваним брендом в України.

І тому ми вирішили зробити подарунок їх аудиторії. Ми пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією, яка дозволить придбати квитки вдвічі дешевше. Все дуже просто — при купівлі квитка онлайн через наш сайт http://legionrun.ticketforevent.com/uk/ використовуйте код ArennaPress», — радить генеральний директор Ltd.Legion Run Івайло Матєв.

 

Будет интересно почитать

Back to top button