НовостиОдесса

Як енергетики Півдня наповнюють Державну скарбницю

Скорочення збитків та погашення боргів – являється однією з ознак стабільності та запорукою успіху як у розвитку бізнесу, так і Держави вцілому – повідомляє начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа.

З початку 2018 року прибутки великих підприємств Півдня зросли на 6,8млрд.грн. у порівнянні з відповідним періодом 2017 року та склали 408,6 млрд гривень. А в свою чергу збитки скоротилися на 1,8 млрд.грн.

Кількість збиткових підприємств у січні-вересні 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року скоротилася до 28 платників. Одним з підприємств, якому вдалося вийти з кризового стану, позбутися збитків у розмірі 30,7 млн. грн. та на сьогоднішній день сумлінно сплачувати податки і отримувати прибутки стало ПРАТ «ЕК «Херсонобленерго».

В результаті зважених та ефективних дій керівництва підприємства та за допомогою фахівців Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС підприємству вдалося подолати збитки, які декларувалися протягом п’яти останніх років та увійти до рейтингу найкращих платників податків.

Податковий координатор підприємства здійснюює контроль за діяльність підприємства, супроводжує його, надає консультації, слідкує за недопущенням помилок при складанні фінансової звітності, а також застерігає від ризиків роботи з не добросовісними контрагентами, що стає запорукою збільшення нарахувань податкових платежів.

Вже за вісім місяців 2018 року підприємством сплачено до державного бюджету 150 млн.грн. податків та зборів, тоді як за аналогічний період 2017 року надійшло 81,2 млн. грн.

Безперечно такі позитивні результати є наслідком партнерських взаємовідносин та взаєморозуміння великого бізнесу з контролюючими органами.

Підприємство розвивається, йде вперед при цьому дбає не тільки про себе, а й про споживачів. На 2019 рік АТ «ЕК «Херсонобленерго» планує направити інвестиції в розмірі понад 200 млн.грн.

Заходи інвестиційної програми спрямовані на створення стимулів для скорочення кількості і тривалості відключень, скорочення часу відновлення електропостачання та компенсацію збитків споживачів від перерв в електропостачанні.

75% від усіх коштів Інвестиційної програми заплановано використати на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання.

Крім того, Вікторія Талпа зазначає, що на обслуговуванні в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДФС крім АТ «ЕК «Херсонобленерго» обліковуються такі енергетичні компанії, як ПАТ «Одесаобленерго», ПРАТ «Кіровоградобленерго» та ПАТ «Миколаївобленерго». Всі вони перебувають на обліку, як великі платники податків та знаходяться в реєстрі вже понад 3-5 років. Щорічно енергетики Півдня збагачуюють державну скарбницю та роблять вагомий внесок в розбудову держави.

Так, від ПАТ «Одесаобленерго» з початку 2018 року вже надійшло 216,0 млн.грн. податків.

ПАТ «Миколаївобленерго» за вісім місяців поточного року сплачено до державного бюджету 140 млн.. грн.

ПРАТ «Кіровоградобленерго» забезпечило надходження в розмірі 73,3 млн.грн.

Енергетики стверджують, що найважливіша задача для них – забезпечувати споживачам електричної енергії якісне та безперебійне електропостачання. Для того, аби дотримуватися своїх зобовязань, як перед населенням так і перед державою, вони вкладають значні кошти у розвиток та невпинно нарощують потенціал.

В свою чергу, ми завжди за добровільне дотримання платниками податків взятих на себе податкових обов’язків – кажуть податківці.

Начальник Одеського управління Вікторія Талпа, в черговий раз, висловлює вдячність від себе особисто та від усіх працівників фіскальної служби тих платників, які щоденною  та  кропіткою працею  доброчесно та стабільно наповнюють бюджети усіх рівнів. Адже добросовісна сплата податків та висока податкова культура це запорука розвитку та процвітання країни.

 В. ТАЛПА

Начальник Одеського управління

Офісу ВПП ДФС                                                                         

 

Будет интересно почитать

Back to top button