НовостиИскусствоЧерновцы

Чернівецькі книголюби від щирого серця подарували бібліотеці Івасюка 310 примірників

 

 

Буккросинг набирає обертів у Чернівцях. В Міжнародний день дарування книг Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Івасюка отримала від жителів міста 310 книг.

Подарунки були зібрані в рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу». Видання українських та зарубіжних авторів, які надійшли до бібліотеки, значно збагатили її книжковий фонд, а прочитані книги здобули нове життя.

За словами директора Чернівецької обласної книгозбірні Наталії Філяк, жителі міста все охоче долучаються до хорошої традиції поновлення літературних фондів. Лише за 2016 рік бібліотека Івасюка отримала близько 5 тисяч дарованих видань. Найціннішими для бібліотеки є книжки з приватних колекцій.

«Минулого року наша бібліотека поповнилася примірниками з колекції Віталія Колодія, Володимира Михайловського, Віктора Косяченка, а також нотними виданнями. Кожна книга наділена якоюсь родзинкою: береш до рук – і відчуваєш її ауру, характер», – зазначила Наталія Філяк.

Наразі фонд бібліотеки налічує 600 тисяч друкованих одиниць. Тут кожен може знайти книгу для душі і за смаком. Є примірники сучасних авторів: Бабкіної, Любки, Кожелянка, Бойченка і Венгринюка. Особливу цінність має колекція збірок Івана Франка. Книгозбірня поступово поповнюється й виданнями для людей з вадами зору.

Організатори акції закликають охочих поділитися з обласною бібліотекою імені Івасюка власними, зайвими чи, навпаки, цінними книжками.

Марія Карабач

Будет интересно почитать

Back to top button