НовостиЗакарпатьеНовые технологии

Компанія Epson вивела на ринок України найлегші в світі 3D-окуляри доповненої реальності

В Україні у відкритий продаж надійшли відеоокуляри доповненої реальності Epson Moverio BT-300 третього покоління.

Головним достоїнством гаджету нового покоління є можливість одночасно бачити навколишню дійсність і переглядати 3D-контент у дозволі HD з високою контрастністю.

Технологічні особливості відеоокулярів Epson Moverio BT-300 відкривають широкі можливості для їх застосування в різних сферах бізнесу, культурних і освітніх проектах.

Відеоокуляри доповненої реальності працюють на базі популярної операційної системи Android 5.1 і мають чотирьохядерний процесор Intel Atom. Завдяки цьому їх продуктивність дозволяє відтворювати складний 3D-контент, грати в ігри, серфить інтернет і переглядати HD відео. Фронтальна 5-мегапіксельна HD-камера в поєднанні з датчиками фіксації навколишнього світу точно обробляє контент на основі того, що бачать користувачі.

«Наша технологія Si-OLED відкриває нові можливості в світі бінокулярних відеогаджетов. Завдяки використанню силікону замість скла ми отримали більш чіткий піксельний дисплей. В результаті наші окуляри відображають тривимірні об’єкти без додаткового фону і кордонів поля зору», — зазначає Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу представництва «Epson Europe B.V.

Заряду батареї EpsonMoverio BT-300 вистачає до 6 годин роботи. А завдяки дизайну Over The Glass, гаджет можна носити поверх звичайних окулярів. Крім того, відповідно до права на недоторканність особистого життя окуляри Epson Moverio BT-300 обладнані спеціальним LED-індикатором, що сповіщає оточуючих про те, що в даний момент ведеться відеозапис.

Завдяки співпраці компанії Epson з більш ніж 2000 розробниками програмного забезпечення для відеоокулярів доповненої реальності, EpsonMoverio BT-300 широко використовуються в різних галузях. В медицині вони значно спрощують проведення складних операцій, дозволяючи хірургам не відволікатися від операції, щоб ознайомитися з показаннями моніторів. Фахівці, що працюють зі складною технікою, мають можливість в режимі реального часу отримати доступ до 3D- проекції приладів і механізмів з докладним описом всіх вузлів і деталей.

Кількість додатків для Epson Moverio BT-300 і різноманітність можливостей їх застосування постійно зростає. З 2017 р відеоокуляри доповненої реальності третього покоління від Epson стали офіційним аксесуаром для дронів компанії DJI, провідного світового виробника безпілотних літальних апаратів. Одягнувши окуляри, користувачі можуть бачити чітке зображення з камери дрона, а також безпосередньо спостерігати за польотом самого літального апарату завдяки тому, що дисплеї в відеоокулярах Moverio прозорі.

Комплексний проект «відеоокуляри і дрон» надає користувачам новий інструмент з доповненою реальністю для роботи в таких галузях, як будівництво, сільське господарство, аварійно-рятувальні служби, природоохоронна діяльність, наукові дослідження, кінематограф і багатьох інших.

Будет интересно почитать

Back to top button