НовостиКиев

Компанія Epson зміцнила лідерські позиції на світовому та українському ринках проекторів

В Україні збільшується інтерес до проекційних технологій. Так за 3 квартали 2017 року зростання продажів проекторів в країні склав 37% в кількісному і 25% в грошовому вираженні в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Лідером з продажів проекторів з 2001 року є компанія Epson, якій вдалося в 2017 році закріпити свої лідерські позиції не тільки на українському, а й на світовому ринку.

Згідно з даними міжнародної дослідницької компанії Futuresource Consulting в першому півріччі 2017 року компанія Epson зайняла перше місце в світі з продажу проекторів як в кількісному, так і в грошовому вираженні з часткою ринку 35,6% і 30,0%, відповідно. На українському ринку проекторів за минулий рік компанія Epson зміцнила лідируючі позиції, збільшивши свою частку на 6% в штуках (до 27%) і на 13% в грошах (до 34%).

Починаючи з 2016 р в Україні відзначається збільшення попиту на короткофокусні і інтерактивні проектори, а також яскраві інсталяційні проектори.

Однією з причин цього стало початок підготовки до реалізації реформи середньої освіти. В результаті чого збільшився попит на обладнання для кабінетів біології, географії, математики, фізики та хімії, включаючи інтерактивні комплекси на базі короткофокусних проекторів. За даними Epson, їх продажі зросли в 2016 р на 300%. Позитивна динаміка зростання зберігається і в 2017 році.

Крім того, з появою в 2016 році нової лінійки інсталяційних проекторів серії Epson EB-L1000 з лазерним джерелом світла позиція компанії утвердилася ще і в сегменті інсталяційних проекторів з яскравістю від 4000 люменів.

У компанії відзначають, що проекційний ринок є високо конкурентним. Однак, Epson з 2001 року вдається стабільно утримувати перше місце і на світовому ринку, і в Україні. Це означає, що користувачі високо цінують переваги трьохматрична проекторів і віддають їм перевагу як в домашньому, так і бізнес-сегменті.

Підвищений попит на продукцію Epson з боку освітніх установ обумовлений тим, що проектори Epson створюються на основі максимально безпечною для здоров’я технології 3LCD. Інтерактивні проектори Epson повністю відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України.

Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу представництва «Epson Europe BV» коментує результати компанії в розрізі потенціалу різних важливих сфер бізнесу:

Крім проекторів, компанія пропонує цілий комплекс обладнання для сегмента освіти, включаючи економічні друковані пристрої, цифрові документ-камери, блоки управління , кріплення і спеціалізоване програмне забезпечення.

Для підтримки і розвитку сегмента освіти в Україні Epson створила методичний посібник з впровадження мультимедійного комплексу обладнання в навчальний процес, безкоштовний курс для вчителів в онлайн академії Epson, проводить майстер-класи з використання інтерактивних технологій Epson на базі демонстраційного залу в Києві, а також пропонує спеціальні умови щодо закупівлі обладнання.

Інсталяційне проекційне обладнання вже широко використовується в сфері культури і гостинності. Українські театри давно оцінили переваги цієї техніки для декорування сцени, на черзі музейні і виставкові комплекси. Світовий досвід компанії Epson в інсталяції яскравих професійних проекційних рішень говорить про те, що в Україні сегмент культури і мистецтва найближчим часом очікує зростання. Інтерактивні виставкові експозиції, створення динамічних сюжетів на екранах більше 100 дюймів, проведення семінарів і конференцій, організація дитячих розвиваючих програм, проведення лазерних і світлових шоу на фасадах будівель (3D-меппінг) — всі ці важливі частини будь-якого сучасного арт-простору потребують яскравих і надійних проекторах. Завдяки зростаючому попиту від цих соціально значущих, а також інших комерційних сфер бізнесу, компанія Epson очікує подальше зростання проекційного ринку України і збереження власних позицій».

Про представництво «Epson Europe B.V.» в Україні (www.epson.ua). Компанія Epson здійснює діяльність на території України з 19 липня 2005 року. Основними функціями представництва є маркетингова, інформаційна підтримка продажів техніки та діяльності компанії Epson на ринку України.

Список продукції, що поставляється в Україну і затребуваною серед домашніх і корпоративних користувачів, включає принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності. Повний каталог продукції представлений на сайті компанії.

За роки роботи компанія Epson зайняла і успішно утримує лідерські позиції на українському ринку проекторів і пристроїв струменевого друку. Техніка Epson стала стандартом у багатьох галузевих сегментах. Нові продукти, відповідаючи високим стандартам виробництва, якості, надійності, екологічності, підкорюють серця споживачів знову і знову.

Будет интересно почитать

Back to top button