НовостиКиев

Леви святкують восьмиріччя

У вихідні Київський Зоопарк святкував день народження лева та трьох левиць.

Геркулес, Христина, Даша та Вілія привітно отримували свої подарунки та гостей, які до них завітали.

Працівники Зоопарку обожнюють своїх підопічних, тому вони вирішили цей день народження зробити більш цікавим для диких киць.

Через це, «опікуни» придумали качалку «Родео», яка виявилась досить стресовою для тварин, адже, щоб отримати свій подарунок у вигляді м’яса, вони повинні були зрозуміти, як це зробити, та в решті решт впорались з такою дивною гойдалкою. Також, на очах у відвідувачів розробляли додаткові «призи» у вигляді шин набитих травою, що увібрала запахи кіз, та обмотані тканиною від пожежного шлангу. Для обмотки обрано саме цей матеріал, оскільки, за самопочуттям левів пильно слідкують та ні в якому разі не хочуть їм зашкодити.

Також працівники зоопарку подбали і про відвідувачів. Вони провели цікаву вікторину для дітей, у якій питання стосувалися характеристики левів. В обмін на відповіді, діти отримували солодкі призи.

 

Після живого, запального та веселого спілкування між собою, усі люди вийшли до зовнішнього вольєру та почали не вербально спілкуватись із тваринами, для яких підготували, такий собі мовити, міні квест.

Першою, як завжди, вийшла Христина, вона найголовніша серед цієї четвірки. Поки вона не вийшла, не вийдуть і другі, поки вона не поласувала своїм обідом, ніхто не поласує… так і в цей раз вийшло, поки вона не набавилась, ніхто з маленького прайду, не підступився до своєрідних подарунків до восьми річчя.

Керівник відділу диких тварин, Довнієр запевняв людей, які хвилювались, що левам не холодно та вони себе почувають комфортно у зоопарку, розповідав про досить теплий робочий колектив, що тісно та дружно спілкується із «королівською сім’єю».

 

 

 

 

 

 

Ганна Кайдалова 

журналіст

Будет интересно почитать

Back to top button