НовостиКиев

Третій Дипломатичний Кубок з бігових лиж

У вихідні, об одинадцятій годині ранку на території парку ім. Сікорського біля Київського Політехнічного Інституту відбулося «Третє Змагання на кубок Дипломатичних Місій». Співорганізаторами цього заходу виступили Посольства Австрії, Швейцарії, Швеції та Норвегії в Україні.

Цю яскраву подію відкривав Сергій Харчук, співзасновник, що керує Українським Гірськолижним Клубом. Він дуже дякував усім, хто брав участь у організації такого вагомого дійства, бажав успіху та наснаги усім, хто збирався подолати дистанцію у півтора кілометра. Змагання з бігових лиж були доступні усім бажаючим, не тільки дипломатам. «Do it for fun, not for win», — робіть це для задоволення, а не для перемоги, – наголосив перед стартом лижників Сергій Харчук.

Уже за лічені хвилини розпочнеться зворотній відлік. Напружені, але веселі глядачі вболівають по обидва боки старту. Вишикувані у шеренгу усі двадцять команд із запаленими грою очима очікують на: «Увага, — старт!».

Як тільки ці слова вилетіли з вуст ведучої, адреналінова лихоманка заполонила повітря, та учасники розпочали свою гру. Один за одним вони передавали естафету наступному, а самі з червоними щоками, але неймовірно щасливими очима переводили дихання та вболівали за свої команди.

Катерина Дідковська, активістка Українського Гірськолижного Клубу, та ведуча змагань, переживала за кожного учасника та невтомно підтримувала усіх, хто стояв на лижах.

«Цей захід проводиться з метою популяризації активного дозвілля, продемонструвати, що це під силу кожному, це драйвові це яскраво, це класно. Особливим досягненням є те, що у змаганнях беруть участь і люди з обмеженими можливостями, і це надихає, коли ми бачимо, що такі люди можуть жити повним життям в Українi», — наголосила Катерина Дідковська.

Вона також уточнила, що бігові лижі, як вид спорту, у нас існують вже п’ять років, але «Diplomatic Cup» ми проводимо лише утретє. Але у порівнянні з першим кубком, кількість людей збільшилась удвічі за рахунок індивідуальних учасників, більш доступного місця та, звісно, наполегливої праці організаторів турніру.

«Інформація про бігові лижі поширюється, більше людей займаються цим видом спорту, відповідно це культура, яка зростає і ми пишаємось тим, що долучені до цієї структури в Україні», — щиро прокоментувала цю подію Катерина.

Переможцями серед команд стали: 1 місце – Team Sweden (Швеція), 2 місце – Embassy of Canada (Канада), 3 місце – Baker McKenzie (Україна), а серед команд з дітьми: 1 місце – Український Гірськолижний Клуб (Україна), 2 місце – A Team (США), 3 місце – Fischer (Україна).

Виручені кошти за участь – 10.тис.500 грн.будуть спрямовані на потреби дітей, які борються з лейкозом та аутизмом.

 

Анна Кайдалова

репортер

 

 

Будет интересно почитать

Back to top button