НовостиЖитомир

Ліфтова компанія представила Україну на найбільшій європейській виставці INTERLIFT-2017

Провідний український виробник ліфтів завод «Євроформат» презентував українські ліфти на наймасштабнішій спеціалізованій виставці в Європі «INTERLIFT-2017», яка проходила з 17 по 20 жовтня в місті Аугсбург, Німеччина. «Євроформат» став єдиним виробником ліфтів з України, який представив галузь на цьому заході.

 Завод «Євроформат» вже 8 років є гостем виставки і в цьому році представив свій стенд як учасник. Слоган «The most durable elevators» був вибраний не дарма, адже український продукт з терміном експлуатації 25 років — нетиповий для Європи.

У країнах ЄС термін служби ліфта 10-15 років є цілком прийнятним за рахунок достатнього фінансування ліфтового господарства.

«Євроформат» представив свій продукт через дуже сміливу і незвичайну концепцію: розвалена краном-руйнівником стіна ліфтової шахти, в середині якої потужна металева конструкція ліфта. З урахуванням слогана паралель очевидна — стіна під впливом ядра зруйнувалася, а ліфт залишився цілий і неушкоджений, що підкреслює його міцність і надійність.

Виставка «INTERLIFT-2017» — це не стільки презентаційна майданчик, скільки інструмент переговорів і продажів. «Євроформат» також провів кілька десятків зустрічей з нинішніми та потенційними партнерами, постачальниками, в тому числі з питання відкриття представництва компанії в Німеччині. Так прокоментував результати керівник комерційного відділу компанії Олексій Крамаренко:

«Участь вітчизняних виробників у міжнародних виставках важливо для України. І я кажу це не тому що в даному випадку у фокусі події наша компанія, а тому що це неймовірно хвилююче, коли над головами десятків тисяч відвідувачів з різних країн розвивається український прапор. Такі заходи сприяють розвитку співробітництва з іншими країнами, виробники діляться досвідом, обговорюють перспективи розвитку галузі, українським компаніям перестають дивуватися і приймають на ринок. Для нас виставка пройшла успішно, враховуючи, що це наш дебют на такому масштабному заході в Європі. Ми змогли довести європейським колегам, що українські ліфти конкурентоспроможні на європейському ринку. Зараз ведемо переговори з потенційними партнерами в Німеччині, Польщі та Англії, зможемо поділитися успіхами вже після перших підписаних контрактів».

Для довідки:

INTERLIFT — провідна виставка індустрії ліфтів і ліфтового обладнання, де представлені передові технології, новинки і останні досягнення ринку ліфтів і піднімального устаткування. Вперше виставка відбулася в 1991 році і з тих пір проводиться кожні 2 роки, збираючи представників з усього світу.

ТОВ «ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» — український виробник ліфтового обладнання з виробничими потужностями в місті Києві. Компанія на ринку України з 2006 року, з 2009 року продукція стабільно поставляється на експорт, в тому числі з 2015 року — в країни Європейського Союзу. Ліфти «Євроформат» сертифіковані за європейськими стандартами. У 5-річному плані розвитку компанії до 2021 року розширення експорту визначено як пріоритетний напрямок.

Будет интересно почитать

Back to top button