НовостиЭнергомашспецстальКраматорск

Менеджмент «Енергомашспецсталі» відповідає вимогам нового стандарту якості

Завод «Енергомашспецсталь» у жовтні успішно пройшов перевірку системи менеджменту якості на відповідність усім вимогам нового міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Наглядовий аудит підприємства проводили фахівці німецького сертифікаційного товариства «TUV Thuringen».
Відповідно до плану аудиту були вибірково перевірені 16 підрозділів «ЕМСС», що забезпечують основні процеси системи управління якістю, включно з виробничими цехами. До перевірки функціонування системи менеджменту входили інтерв’ю з керівництвом і працівниками, аналіз документації, оцінка виконання цілей і завдань в області якості, наявність планів підрозділів з управління ризиками, а також підтвердження постійного поліпшення системи менеджменту якості.

За результатами аудиту невідповідностей виявлено не було.
Аудиторами було відзначено сильні сторони ПАТ «ЕМСС», серед яких високий рівень автоматизації управління виробничими процесами і зацікавленість вищого керівництва і співробітників в розвитку і вдосконаленні системи менеджменту якості.

Також експертів вразив високий рівень благоустрою заводської території, чистота і порядок всередині цехів, у виробничих приміщеннях і забезпечення гарних умов праці співробітників.

На підставі позитивних результатів перевірки аудиторська група рекомендуватиме органу сертифікації «TUV Thuringen» видати ПАТ «Енергомашспецсталь» міжнародний сертифікат відповідності вимогам ISO 9001:2015.

Для довідки:

Стандарт International Organization for Standardization (Міжнародна організація зі стандартизації) міжнародний стандарт якості системи менеджменту підприємства. Наявність такого сертифіката конкурентною перевагою для клієнтів і партнерів компанії, підвищує шанси на перемогу при участі в тендерах і забезпечує необхідний рівень довіри між замовником і постачальником.
У стандартах ISO серії 9000 виписані однакові вимоги до управління організацією, за якими оцінюють якість її діяльності. Ключовими змінами в стандарті ISO 9001:2015 процесний підхід, заснований на ризик-орієнтованому мисленні, що включає вимоги щодо оцінки ризиків та управління ризиками при всіх видах діяльності в тому числі при проектуванні і розробці системи менеджменту.

Будет интересно почитать

Back to top button