НовостиКиевАвиация

МАУ відкриває новий трансатлантичний регулярний рейс Київ – Торонто

6 червня 2018 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розпочне виконувати прямі регулярні рейси між Києвом та Торонто. 

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»

Квитки доступні у касах, контактному центрі та на сайті МАУ, а також в агенціях з продажу авіаквитків.

Рейси виконуватимуться тричі на тиждень – по понеділках, середах та суботах – на широкофюзеляжних літаках Boeing 767-300 з трьома класами обслуговування: бізнес, преміум-економ та економічним.

Час у польоті з Києва до Торонто складає 10 годин 25 хвилин, у зворотному напрямку – 9 годин 25 хвилин.

Вартість квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх податків та зборів складає від 17,8 тис. грн.

Розклад рейсів:

№ рейсуНапрямокДніВиліт*Приліт*
PS241Київ – Торонто1.3..6.11:1014:35
PS242Торонто – Київ1.3..6.23:1516:05 +1

*Час місцевий

«МАУ послідовно розширює мережу далекомагістральних маршрутів, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Відкриття прямого повітряного сполучення між Україною та Канадою – довгоочікувана подія, що дозволяє авіакомпанії організувати трансконтинентальний транзит зі зручним стикуванням в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», а пасажирам повною мірою скористатися широкими можливостями для подорожей у Північній Америці й відкрити для себе нові міста та країни».

Для інформації:

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» – провідний український перевізник, заснований у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності. Авіакомпанія з’єднує Україну з 80+ столицями та ключовими містами Європи, Азії, Африки, Америки, Близького Сходу та країн СНД, а також забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів до більш аніж 3 тисяч міст світу. МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів на тиждень. До флоту МАУ входить 40 авіалайнерів різних модифікацій, включаючи 25 середньомагістральних літаків Boeing-737 NG з середнім віком 9 років. На даний момент середній вік парку МАУ складає 11,9 років. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (KBP).

Будет интересно почитать

Back to top button