НовостиКиев

Мешканці військового містечка поблизу Калинівки повернулись до нормального життя

На сьогодні переважна більшість мешканців військового містечка на території арсеналу поблизу Калинівки повернулись до своїх домівок. Про це повідомляє на сайті МОУ  Управління комунікацій та преси Mіністерства оборони України.

У будинках відновлено електропостачання та центральне водопостачання, замiненi або відремонтовані вікна.

Спеціалісти підприємства «Вінницягаз» проводять обстеження зовнішніх газових мереж та здійснюють поквартирний обхід. Тож найближчим часом буде відновлено і газопостачання.

Загалом житловий фонд військового містечка зазнав мінімальних ушкоджень внаслідок надзвичайної ситуації на арсеналі.

В той же час сапери Збройних Сил України продовжують розмінування периметру військового арсеналу поблизу Калинівки.

Сьогодні, 30 вересня, на території військового арсеналу, що поблизу Калинівки, групи інженерно-саперних підрозділів Збройних Сил України продовжують роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Пожежу на території арсеналу локалізовано, здійснюються заходи з розмінування периметру технічної території арсеналу та прилеглих населених пунктів.

До виконання цих завдань залучено близько 1000 чоловік особового складу та 153 одиниць техніки від Збройних Сил України. Всього у районі працюють  понад 4000 представникiв Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів і 293 одиницi технiки.

Безпосередньо на території арсеналу працює 50 груп розмінування, а це понад 220 осіб та 52 одиниці техніки, серед яких 5 пожежних танків, 3 інженерних машини розгородження, бульдозерний артилерійський тягач. Крім цього, у разі необхідності до цих робіт планується залучити додаткову техніку, яка є у резерві.

Найближчим часом робота з розчищення території арсеналу від вибухонебезпечних предметів продовжуватиметься. Також триває відновлення інфраструктури арсеналу.

Будет интересно почитать

Back to top button